Видящие_помогите• Изменено 20 мая 2024
Не відповідати на незнайомі номери - це дивно?
.
Результат:
вже голосів:
128 (75.74%)
Ні
33 (19.53%)
Так
8 (4.73%)
Тиць
Тётя Хрюша• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Якщо не бере, значить є від кого ховатись, типу кредиторів чи щось подібне. Нічого дивного, але я б свої висновки зробила.
Вам ніколи зі спамом не наярювали? Якщо ні, то ви щасливе виключення
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Не потрібно перевіряти, автоматично поповнюється з мого рахунку кожного місяця
А якщо в школі заборонені телефони, вам ніколи вчителі не звонили на рахунок дитини? Болить живіт, голова, прийдіть заберіть?
Люблю кетчуп• 20 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Наярювали і що? Душевних страждань у мене це не викликає. Почула перші фрази, вимкнула і в блок. Справ на секунд 8.
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Дзвонили, в мене є телефони вчителів
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Дзвонили, в мене є телефони вчителів
В 7-му класі 18 предметів. Ви у всіх телефони зібрали? А якщо учитель на заміні?
Тётя Хрюша• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Помітила, що якщо взяти, то потім ще три дні з різних номерів будуть дзвонити.
Ну таке. Я, наприклад, не беру, бо не хочу потім додаткових дзвінків. Мала дитина, летиш спотикаєшся щоб швидко той телефон заткнути, а там «драсьте, служба безопасности банка»
Железобетон• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Дзвонити може лише керівник , директор чи медсестра, інші вчителі не мають жодних контактів батьків
Люблю кетчуп• 20 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
ніколи з таким не зіштовхувалась
спам десь раз на 2-3 місяці чую
і номеру у мене вже років 15
спам десь раз на 2-3 місяці чую
і номеру у мене вже років 15
Парова машина• 20 мая 2024
Когда мне звонят с незнакомого номера у меня аж паника начинается, тревога и сердце колотится. Очень редко беру сразу, а так сначала пробиваю шо то за номер.
БолеИменее• 20 мая 2024
Ответ дляПарова машина
Матір божа. Були преценденти?
Парова машина• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Матір божа. Були преценденти?
Нет. Я вообще ненавижу разговаривать по телефону, тем более с незнакомыми людьми. Переписки это просто лучшее что может быть, но многим людям проще позвонить и решить вопрос по телефону.
Добродійка• 20 мая 2024
Я беру. То работу ищу, то например из медпункта школы, то дочка забыла/разрядила телефон и от подружки звонит. Чаще звонят конечно с рекламами какими-то, но мне проще сказать не интересно, допобачення, чем пропустить важное
Телячі ніжноСті• 20 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
В таких случаях, если нужно срочно связаться с человеком - пишут ему.
Вообще-то как раз звонят. Ну у нас так. Сообщение - то такое, можно и послезавтра прочитать. А звонок не заметить сложнее
Майструю крила• 20 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ні, ніколи не беру якщо номер не з моїх контактів
Пробиваю через Гугл, вайбер, ватсап. Якщо знаю людину то передзвоню. Якщо ні то ні. Якщо другий раз дзвонить то в чс
Ото шиза))) кого Вы так боитесь?
Не кую, не мелю• 20 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Ото шиза))) кого Вы так боитесь?
Чому боюся? Не маю бажання витрачати свій час на шахраїв, автовідповідачі, опитування і прослуховування різної реклами
Майструю крила• 20 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А витрачати час на пробивання в гуглі маєте? Не чудіть
Щебетушка• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Для цього є телефон керівника
Щебетушка• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Для цього є класний керівник і телефон дитини, не видумуйте
Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Обычно с левых номеров звонят мошенники. Не вижу странности вообще.
Вы ничего не продаёте? Не работаете?
Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Делать вам нечего
Радикальная• 20 мая 2024
Я в целом считаю звонки дурным тоном и нарушением личного пространства, отвечаю редко кому-то
Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
И медсестра звонила, и ребёнок с других телефонов, и коллеги! Люди, вы чего все?!!
Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Звук отключить при маленьком ребёнке не догадались?
Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляПарова машина
Вы в розыске?
Ручки-Крючки• 20 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Людям так комфортно. Вам не понять.