мистерЛяпсус• 20 мая 2024

Чи може ортодонт розпізнати що раніше ця пацієнт носив брекети?

НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ок. Не буду придумувати. Не буду заважати жити в ілюзії.
Заважає це лише естетично,все інше може бути і при нормальному прикусі, немає такого що при ідеальному прикусі,то в тебе стовідсотково не буде проблем з суглобами,стиранням зубів і всім іншим
Tammy21• 20 мая 2024
Ответ дляНеВРотик
Не має. Але шансів розвитку набагато менше при здоровому прикусі.
Tammy21• 20 мая 2024
Ответ дляПожарник
Они же там часто не могут исправить прикус, а делают камуфляж. Получается визуально вроде ровно, но профиль может стать хуже, само положение не исправляется.
Здесь только хирургия поможет
У меня верхняя челюсть недоразвита, брекетами никак это вперед не выдвинуть
Хто ’вони’? Рівняння щелепи дороговартностий, довгостроковий процес. Так, там хірургія в основному у дорослих.
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ортодонты, кто же еще
Да деньги не проблема, просто не хочется потом спустя столько мучений получить некрасивое лицо, когда за это платишь и стремишься быть красивым
Tammy21• 20 мая 2024
Ответ дляПожарник
Ортодонты, кто же еще
Думаю, тут тільки ходити паралельно до декількох, обирати. І обов´язково з хірургом консультуватися.
АсобеннАя• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Щось нічого із вашого списку я не відчула
Скільки ще чекати?
По-перше, кому цікава ваша видумка, що ви носили брекети і навіщо вона, рішення в будь-якому випадку за вами
По-друге: зуб на зуб - це пришвидшене зточування і руйнування зубів, нижня щелепа далеко позаду верхньої - брилі та друге підборіддя, enjoy, як то кажуть