мистерЛяпсус• 20 мая 2024
Чи може ортодонт розпізнати що раніше ця пацієнт носив брекети?
НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ок. Не буду придумувати. Не буду заважати жити в ілюзії.
Заважає це лише естетично,все інше може бути і при нормальному прикусі, немає такого що при ідеальному прикусі,то в тебе стовідсотково не буде проблем з суглобами,стиранням зубів і всім іншим
Ответ дляПожарник
Они же там часто не могут исправить прикус, а делают камуфляж. Получается визуально вроде ровно, но профиль может стать хуже, само положение не исправляется.
Здесь только хирургия поможет
У меня верхняя челюсть недоразвита, брекетами никак это вперед не выдвинуть
Здесь только хирургия поможет
Хто ’вони’? Рівняння щелепи дороговартностий, довгостроковий процес. Так, там хірургія в основному у дорослих.
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ортодонты, кто же еще
Да деньги не проблема, просто не хочется потом спустя столько мучений получить некрасивое лицо, когда за это платишь и стремишься быть красивым
Ответ дляПожарник
Ортодонты, кто же еще
Думаю, тут тільки ходити паралельно до декількох, обирати. І обов´язково з хірургом консультуватися.
АсобеннАя• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Щось нічого із вашого списку я не відчула
Скільки ще чекати?
По-перше, кому цікава ваша видумка, що ви носили брекети і навіщо вона, рішення в будь-якому випадку за вами
По-друге: зуб на зуб - це пришвидшене зточування і руйнування зубів, нижня щелепа далеко позаду верхньої - брилі та друге підборіддя, enjoy, як то кажуть