ТрамвайGirl• 20 мая 2024

Допоможіть! Чи продавати хрущовки і купити новобуд зараз?

Ціни на ЖК ростуть,не хочеться пролетіти.Як порадите,так і зроблю!
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
От що мені робити?

Бесбардак• 20 мая 2024
Продавайте
Обнемашечка• 20 мая 2024
Я так понимаю,речь о Киеве идёт?
Ластовиння• 20 мая 2024
Так як вам зручно. В мене хрущ із коридором, який виконує функції сховища, до того ж вода подається навіть при відсутності електрики. А у моїй же новобудові, для води необхідна електрика,вікна у пол і немає жодних 2 капітальних стін для прихистку.
сою не люблю• 20 мая 2024
2 хрущовки и один новострой?
ЖивунаБагамах• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
+в хруще еще газ.
сою не люблю• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
И что, вам в хруще лучше чем в новострое?
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Діти виростуть і в хрущ?Бо прогавила все?
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
+в хруще еще газ.
У новобудовах також газ, і навіть автономне опалення. В цьому таки плюс

Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ длясою не люблю
Так, під час війни хрущ виявився безпечнішим і комфортнішим.
ЖивунаБагамах• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
в каких новостройках сейчас газ (я про Киев)? Его не подают выше 8 этажа
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Що ж робити,щоб гроші не загубити.ЖК в рост,а хрущі ж не так
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
Я думала про це.
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Діти виростуть і зроблять свій вибір. І так, може бути така ситуація, що їм взагалі не потрібне буде будь яке житло,яке ви придбаєте
сою не люблю• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
на рахунок безпеки сумнівно. хрущ складеться, а моноліт вистоїть.
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
У нас 9 поверхівка з газом і автономним опаленням
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
А гроші вкладені?Я не зможу більше заробити,я хворію
ЖивунаБагамах• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
ну вот 9 этажка.Вспомнила такую на Бехтеревском. А так высотки все на электро,отопление тоже.
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ длясою не люблю
У моноліті нема навіть 2 капітальних стін і велетенські вікна.

автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Ответ длясою не люблю
Я в безпечному.За це не думаю.Хвилює інше
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Який ще рост?
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
То зважте все і подумайте. Квартира-це не єдине у що можна інвестувати
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Роки ідуть і ці хрущі що?
Love_Love_Love_• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Роки ідуть і ці хрущі що?
Ну то продавайте, в чому проблема?
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Але ж новобудов багато і нижчої застройки. Так, в них є і щащ, і автономне опалення, і гарна прибудинкова...Але без електрики нема воли, і безпечність у військовий час самої будівлі, нажаль, бажає кращого
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Чи продати і взяти новий будинок?Але хватить на таун-хауз тільки
автор ТрамвайGirl • 20 мая 2024
Безпека не цікавить!
Ластовиння• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Обслуговування будинку- це постійні витрати, і з квартирою не зрівняти навіть коли будинок новий. І добре коли вмієш сам ремонтувати та обслуговувати,а коли не вмієш, то це просто прірва
Поторописька• 20 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Безпека не цікавить!
Де це ви живете що не цікавить?
сою не люблю• 20 мая 2024
Ответ дляЛастовиння
ну так то особливості планування вашої квартири. в мене є 2 стіни і вода є.