Говорю-балакаю• 20 мая 2024
Мне дали перегной перепревший, как его разбавить
Он такой как торф, уже рассыпчатый
В каких пропорциях его смешать с землёй
Может туда ещё что-то добавить
Это для цветов
Покупная земля мне не понравилась или я брала плохую, поэтому попросила перегной у знакомых
В каких пропорциях его смешать с землёй
Может туда ещё что-то добавить
Это для цветов
Молчунья• 20 мая 2024
Не дуже багато, ми на город раніше таке розсипали, коли корова була, то ефективно було лише трохи зверху посипати( потім переорювалося) Якось посипали на одному шматку щедро, то нічого не вродило, старики сказали що забагато перегною, ’ попекло’ рослини.
А як в квіти не скажу, покупна мені більше за звичайну землю для них подобається, земля важка, пліснявіє поверху, навіть з кротовиння якщо набирати, може це грунти в нас такі