В Україні пропонують запровадити податок на бездітність: відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР
▫️Для тих, у кого немає дітей, ставка буде 1,5%.
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Платниками збору є всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років. Так депутати пропонують поліпшувати демографічну ситуацію в країні.
Ваша мнение, проголосуют?
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Ваша мнение, проголосуют?
Valentina0701• 21 мая 2024
Еще и возраст, с 21….а почему не с 14?
Мне 25, я считаю, например, что мне просто рано иметь детей. Я не пожила для себя еще даже.
Ответ дляlumonbka
У нас є пособіє для бездітних?
Ну прочитайте комент на який я відповідала, там жінка пише про пособія. Я не знаю які вона мала на увазі.
Але як мінімум, для старих є допомога, пенсії, субсидії, державна медицина (хай яка не яка, але є). Одиноким старим людям надається від соцслужби допомога соцробітників, зовсім немічним дають місце в будинку пристарілих. По вашому, за який рахунок все це мають отримати старі чайлд фрі в країні де вони не народили майбутніх платників податків?
Пенсійна система солідарна - без достатньої кількості платників податків нема звідки брати пенсії для чайлдфрі. І тим паче нема звідки брати субсидії, нема звідки фінансувати медицину старим тощо.
ole4kakissa• 21 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Які вони там всі кончені просто 😁А над підорашою сміялися. В нас таке саме
Наши переплюнули
Зато весело
Соната любви• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Вирішили жити для себе - маєте платити за це. Цікаво, як отакі ’чайлд фрі’ уявлять своє майбутнє? Діти це майбутня рушійна сила економіки, робіткики в усіх сферах, платники податків. Якщо буде багато бездітних старих та мало молоді - то це буде катастрофа в першу чергу для вас. Молоді платники податків не будуть обслуговувати інтереси натовпу старих чайлд фрі. Ви не отримаєте ні копійки соціальної допомоги, ні пенсії, ні субсидії, ні медичної допомоги, нічого. Бо країна сколапсує в демографічній кризі.
человек имеет право жить для себя.
и он ни перед кем не обязан отчитываться и тем более платить за это налог.
дети - это прежде всего ответственность.
а не просто раздвинуть ноги перед мужиком, родить и считать себя святой мадонной.
а как сложиться жизнь у ребенка- пофиг.
рожать должны те, кто понимают, для чего и зачем им ребенок.
ребенок не игрушка.
а этот закон фактически убьет в человеке моральные аспекты и на первом месте будет животный инстинкт.
родить, абы не платить налог.
и будут рожать, потом бросать детей или на детях отыгрываться.
но вас же не интересует детская душа и что испытывает ребенок, когда осознает, что он в семье не любимый .
когда над ребенком издеваются, бьют, насилуют, приучают к алкоголю, наркотикам и так далее.
а потом люди удивляются, откуда у нас берутся маньяки, убийцы и так далее.
общество делает людей такими.
а как сложиться жизнь у ребенка- пофиг.
ребенок не игрушка.
родить, абы не платить налог.
общество делает людей такими.
Ответ дляsea_zezik
Реально!
Было бы смешно, если бы не было так грустно.
А те родители, которые потеряли детей? Просто слов нет.
Или кто вывез детей за границу и возвращаться они не собираются? Толку от этих детей государству нет, значит и этим родителям налог пусть. Чего уж...
ole4kakissa• 21 мая 2024
Ответ дляVeronika83
Как же я ржу! То есть, нормально если у человека в 21 год трое детей))
Ибо нечего по институтам штаны просиживать
Работать надо.
В постели
Работать надо.
В постели
ole4kakissa• 21 мая 2024
Ответ дляValentina0701
Еще и возраст, с 21….а почему не с 14?
* партия сказала ’надо’
комсомол ответил ’есть’
Ответ дляKateSavch
Хай ті, що народилися, родять своїх дітей в інших країнах.
Бо таким цинічним законом піднімати демографічну прірву, яка створена через війну - це ницо, гадко, мерзенно і по-руськи.
Natal_ka91• 21 мая 2024
Ответ дляTATI-13f6
Та я думаю не примут. Такое, очередная хрень -отвлекаловка от других законов и проблем
Відволікають від 21 числа))
Ответ дляKateSavch
Ви щось не до кінця розібралися у темі
Ответ дляСоната любви
человек имеет право жить для себя.
а как сложиться жизнь у ребенка- пофиг.
ребенок не игрушка.
родить, абы не платить налог.
общество делает людей такими.
а как сложиться жизнь у ребенка- пофиг.
ребенок не игрушка.
родить, абы не платить налог.
общество делает людей такими.
’Рассказ служанки’ в действии. Дальше-больше((