Освічую темряву• 21 мая 2024
Є тут ті, хто не видаляв аденоіди своїм дітям при 2 стадії. Що було далі?
Чи «переросла» дитина? Кажуть, що діти їх переростають з віком. Але також чула від одного лора, що є дорослі з аденоідами, які заважали ім все життя, аж поки ті не наважились на видалення у дорослому віці.
Цікаво, чи є тут батьки дітей, в яких була 2 стадія і Ви відмовились видаляти ? Або можливо Ви самі страждали на них і Ваші батьки не повели Вас на видалення?
Моїй дитині видалили в 5,5 років і буквально за два місяці вони виросли знову. Пролікували зараз, стало трохи краще, але проблема не пішла😕
Я просто вже не знаю, що робити. Знову вести дитину на видалення? А якщо вони виростуть знову?
Чи реально в такому віці протягнути до того часу, поки вони поступово почнуть зменшуватись?
Вдень дитину вони не турбують, але утруднене дихання та хропіння вночі
Кумедний ґудзик• 21 мая 2024
У співробітниці син переріс. Знаю що стояло питання видалення,але не видаляли, пив якусь гомеопатію, а потім вони зменшилися.
Ручки-Крючки• 21 мая 2024
Мой дочке в три года ставили 2ст аденоидов, почти третья, по словам врача, реально маленькая щелочка оставалась. Я отказалась удалять, она назначила лечение, посмотреть динамику, сказала - не пройдут, то точно удалять. Через месяц дыхание стало чистым, год прошел - тьфу, тьфу, тьфу - все ок до сих пор. Наверное, это небольшой срок для выводов, и может быть они еще дадут о себе знать, посмотрим…
Natal_ka91• 21 мая 2024
Послухаю. Ортодонт не хоче ставити пластинку через аденоїди, мотивуючи тим що після її зняття все-одно прикус повернеться туди ж, через них. От читаю, що можуть знову вирости і певно, треба таки іншого лікаря шукати.
Освічую темряву
• 21 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую за відповідь. Лікували гормональними спреями мабуть?
А причину аденоідів не шукали? Кажуть, що вони також можуть рости як реакція на алерген (це якщо дитина часто не хворіла та не відвідувала дитячий колектив, наприклад).
Освічую темряву
• 21 мая 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
👍
Освічую темряву
• 21 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так, я теж чула, що через аденоіди (а точніше не правильне дихання від них) може змінюватись прикус (
Ручки-Крючки• 21 мая 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Они у нее после болезни появились - вроде, выздоровела, а нос не дышал, пошли к врачу, рентген, диагноз…
Да, гормональный спрей в лечении был, и антибиотик местный, и промывания
Біток чи ефір?• 21 мая 2024
Забрала из сада, стала меньше болеть. В школе уже было намного легче. Уже 17 лет, аденоиды не удаляли.
Домашня Зюзя• 21 мая 2024
Я чула, що аденоїди могли вирости при старих методах видалення, що практикувались колись давно. Моїй доньці видаляли аденоїди в 3 роки 13 років тому. І вже тоді були нормальні методи і технології, все було якісно видалено, нічого не виросло знову. Плюс до всього, в нашому випадку це було як чудо: ось, ще зовсім недавно кожне вірусне захворювання закінчувалось бактеріальним ускладненням, спровокованим аденоїдами, і антибіотикотерапією - а тут буквально через тиждень після видалення донька захворіла і вилікувалась за 5 днів, без всяких ускладнень. І на далі все проходило так само легко.
Тому я завжди і всім рекомендувала видалення. Але дуже здивована вашим випадком. Як вони могли знову вирости при сучасному рівні медицини? Можливо, лікар попався некомпетентний? Може, в лікарні не було нормального обладнання?
парИла я парИла• 21 мая 2024
Не видаляли сину ставили в 4-5 років як найменша просуда - нежить кашель наче вилікували але кашляв постійно в садочку нас ганяли до лікаря підтвердили що аденоїди справку дали і тоді в сад, але мені сама лор сказала тягнути не видаляти , назначала курс санації з купою процедур промивали капали …жах але дієво і ізофра с полідексою жила вдома постійно - тільки починалася нежить капали , так і перетягли десь з 7 років все налагодилося , зараз 13- норм
БоВжеВільна• 21 мая 2024
Мы уже собрались на операцию и когда при мне вывезли ребенка после операции, я увидела эти скобы и раздетый рот, я сказала сделаю все, что бы они усохли
Это промывание солёным раствором
Это запах чайного дерева в ванной
Это посев
И лазер
Да, они усохли
Но это большой труд
Это промывание солёным раствором
Это запах чайного дерева в ванной
Это посев
И лазер
Да, они усохли
Но это большой труд
У меня были аденоиды. Уж не знаю какая стадия, но нужно было удалять. Не удалили. Переросла или вылечила в 23 года. До этого- часто не дышащий нос и капли.
Старшему ребёнку удалила в 5 лет и болеть стал меньше. Младшую отправили оперировать, но я ,благодаря интернету,на свой страх и риск лечила. И получилось.
Лечили народными методами и пропивали гомеопатию.
Бува і таке• 21 мая 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А в садик ходил ребенок?
Ищу Аленя• 21 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вот это да, я из за таких как здесь ждала что аденоиды до 12 лет уменьшатся, с 6 лет малая вечно на пластинках, снимали все возвращалось
Ищу Аленя• 21 мая 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Ну так в школу вы тоже пускать не будете, гомеопатия до одного места, до 12 лет мы пили пшикали все что угодно
Ищу Аленя• 21 мая 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Это промывание солёным раствором
Это запах чайного дерева в ванной
Это посев
И лазер
Да, они усохли
Но это большой труд
Это промывание солёным раствором
Это запах чайного дерева в ванной
Это посев
И лазер
Да, они усохли
Но это большой труд
Бред пишите, малой делали операцию ничего такого не было, три часа и домой отпустили даже крови не было
БоВжеВільна• 21 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
Бред пишите
БоВжеВільна• 21 мая 2024
Ответ дляИщу Аленя
Вы роторасширитель видели в своем ребенке, а я видела ребенка сразу после операции, с раздетым ртом и в крови, при мне вывезли ребенка после операции, от того что какой-то мамаше не хочется знать, она пишет бред
Жинси на дитину• 21 мая 2024
Ответ дляБоВжеВільна
підтверджую, як дитина, якій вирвали аденоїди в 1987 р., без наркозу. кровіща хлеще з носа і рота одночасно