Ваша прЭлесть• 21 мая 2024
Купила вперше сумку на Алі.
І що вам хочу сказати: а непогано! Досить непогано. Точно не гірше масмаркету. Пошито дуже добре, жодної ниточки не стирчить, все дуже акуратно.
Знаю, зараз набіжать ті, хто обісруть ( на здоров´я ), але вирішила показати, що на Алі є непогані сумки за зовсім невелику ціну.
Файна цьоця• 21 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
340 грн. Я брала на знижці з монетами. Так вони десь 500-600.
Упакована була дуже добре.
Ну отличная цена
буреЛОМКА• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Так може вам така не подобається.
Гарна яка! А під що ви її вдягаєте ? Який низ? Розмір 36 на який обʼєм грудей брали ?
буреЛОМКА• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Так може вам така не подобається.
На Алі така коштує 2400, а там не ручна ж вишивка ?
Безсовісна кума• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Автор, я сорочку Етнодім купила на Таобао, яка в нас коштує 7200, а мені обійшлася в 40$. Зрозуміла, що етнодім відшивається в Китаї, а китайці їх собі теж відшивають і продають без бірки етнодому.
Тоже интересно
Госпожа Белладонна• 21 мая 2024
Смотрю, что сейчас на Али неплохие вещи есть. Присматриваюсь, прицениваюсь, читаю отзывы. Заказала малой туфли, пришли очень даже ничего, запаха не было Такие в магазине на тысячу дороже.
Телячі ніжноСті• 21 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
У меня с али уже сумочная коллекция
И у меня
Бабця в мештах• 21 мая 2024
Купувала на Алі чохли, мʼякі іграшки, різні аксесуари для волейболу дитині, популярні краби метелики нам і подруги потім попросили ну і ще безліч різного. Покищо все попадалося нормальне, замовляю де є відгуки
Протру пилюку• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
А на Таобао складно купувати? Можна посилання на сорочку, пліз?
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Ні, не ручна. Сорочка 1 в 1, як в офіційному магазині. Чесно кажучи, я ходила дивилася до них в магазин на Подолі))
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Під джинси чи під довгу однотонну спідницю. В мене розмір М, груди обʼємом десь 88. Ця сорочка досить обʼємна.
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
Я жила в Китаї, то мені не складно)
Посилання можу дати трохи пізніше, бо зараз не вдома, а на телефоні не встановлений додаток.
Радість моя• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
В офіційному теж машинна вишивка
буреЛОМКА• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Так може і менший розмір потрібно брати? У мене розмір також М, можливо потрібно С, як думаєте?
размахер• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Можна посилання на алі?
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ дляРадість моя
В офіційному теж машинна вишивка
Так, звісно машинна. Вважаю, Етнодім зробив помилку, що почав відшиватися в Китаї. Я ще сукню планую їхню купити і теж на таобао, виходить шалена економія.
ПампушОК• 21 мая 2024
Я и сумки и одежду и обувь покупаю себе и ребёнку в китайских интернет - магазинах. Правда не Али , а Шейн и Тему. Меня всё устраивает. А на чужое мнение мне пофиг )
Большой секретик• 21 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Подскажите, плиз, с Шейна долго заказы в Украину едут?
Метелик• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
покажіть, яку, будь ласка
Мольфарочка• 21 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ужас, какая страшная и вид дешевки
Проня Прокопівна. і Ви на Порадниці
ПампушОК• 21 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
Я не в Украине , поэтому не скажу. В Европу за 7- 8 дней приходят из Шейн и за 12-14 дней из Тему.
ХвостПистолетом• 21 мая 2024
Ще взуття мені сподобалось baasploa, брала зимові кросівки, дуже теплі і якісні
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ дляsemiramis
А можно посилання?
Можу ось таке посилання яке вставляється в додатку. Бо в мене таобао мобільний додаток.
Ваша прЭлесть
• 21 мая 2024
Ответ дляsemiramis
А можно посилання?
Пост 13 на першій сторінці
Ваша прЭлесть
• 21 мая 2024
Ответ дляsemiramis
А можно посилання?
Ой, я думала ви за сумку.