Ваша прЭлесть• 21 мая 2024

Купила вперше сумку на Алі.

І що вам хочу сказати: а непогано! Досить непогано. Точно не гірше масмаркету. Пошито дуже добре, жодної ниточки не стирчить, все дуже акуратно.
Знаю, зараз набіжать ті, хто обісруть ( на здоров´я ), але вирішила показати, що на Алі є непогані сумки за зовсім невелику ціну.
Безпорадна Кроко• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Під джинси чи під довгу однотонну спідницю. В мене розмір М, груди обʼємом десь 88. Ця сорочка досить обʼємна.
И как она вам по размеру ?
У меня ог 100 и мне Етнодим вышиванки в размере М большие ,С беру ,даже в этом размере они мне оверсайз .

буреЛОМКА• 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
『复古韵律』Et~复古花卉刺绣娃娃翻领泡泡袖亚麻长袖衬衫上衣女
А Як ви в тому додатку купляєте , там же все на китайському ((( немає перекладу , а на Алі виходить трохи дорожче , є 59 доларів , а є і 41 долар. Мабуть гірша якість там де дешевша, бо в одного і того самого продавця різні ціни
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Я жила в Китаї 5 років, то мені зрозуміло як користуватися)
За Алі не підкажу, бо ніколи там нічого не замовляла.
Плюс люблю таобао за можливість доставки міст експрес, де тобі за додаткову плату, річ сфотографують і зроблять необхідні заміри. І у разі якщо річ не сподобається, склад поверне замовлення назад продавцю.
Звісно на Алі можливо теж є така функція і я про неї просто не знаю 😄
автор Ваша прЭлесть • 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Ні, в Алі такого нема. А доставка в Україну є, я так розумію?
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
И как она вам по размеру ?
Я 57 кг і ношу розмір С І М, залежно від моделі)
Ось на цьому фото вишиванка розміру М куплена в етнодомі років 4 тому.
Акукарача• 21 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, реєструєтесь в міст чайна (інтерфейс українською мовою), вам надають адресу яку ви вказуєте в особистому кабінеті таобао . Продавець відправляє вам на склад міст чайна, а потім міст вже відправляє вам в Україну (морем десь два місця доставляють, літаком днів 14-18)
автор Ваша прЭлесть • 21 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Дуже дякую за роз´яснення

Протру пилюку• 22 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Я жила в Китаї, то мені не складно)
Посилання можу дати трохи пізніше, бо зараз не вдома, а на телефоні не встановлений додаток.
Дякую за відповідь🤗