Привіт, народ🩵💛
Хто в курсі, як та чи може хлопчина 17 років виїхати з України без жодного з батьків зі своїми документами, та чи потрібні якісь дозволи від батьків? Наперед всім дякую за змістовні відповіді!
Ответ дляOllka
А як вони проконсультують по іноземному законодавству?
Тому що у нас на кордоні проблем не буде. А далі працюють закони іншої країни.
Там, тобто в Германії , є кому зустріти та хто допоможе, питання саме в самостійному виїзді з України, перетині кордонів, та прибуття до пункту призначення
Ответ дляEvaEv
По Німеччині не знаю.
Мого в Варшаві з потягу повинні були зустрічати. Але на кордоні висадили і чекав поки заберуть. А я екстрено писала і відправляла доручення електронкою
ole4kakissa• 21 мая 2024
Ответ дляrybka21
перетинати кордон України самостійно дозволено з 16 років.
Саме кордон України
Перетин кордону з іншими країнами регулюється не нашими законодавчими актами.
Наразі осіб, до досягнення 18 років, мають супроводжувати дорослі. А так завжди є місце людському фактору: повезе/не повезе
Ответ дляole4kakissa
Саме кордон України
ви бачите в моєму дописі щось інше, ніж ’кордон України’?