Руда Сова• 22 мая 2024

Депутат от слуг о закрытии сайта Таблетки.юа

При чем тут отпуск лекарств без рецептов к работе сайта?
Natal_ka91• 22 мая 2024
При чому там рецепт?( Я так бронювала, аптека відмовилася видати антибіотик без рецепта. Це вже політика самої аптеки. Прид*рки які закривають один з небагатьох хороших сервісів, які ще залишилися для народу.
Ira_Do• 22 мая 2024
Є петиція про підтримку сайту, на сайті Таблеткі вона є. Підпишіть, будь ласка, це реально зручно так замовляти.
Ira_Do• 22 мая 2024
Ответ дляFilomena
Ніколи не бронювала і не купувала через цей сайт. Антибіотики продають без рецептів. Це факт.
Але тут теж. Приходиш до лікаря, програма не працює. Як результат: я вам напишу, а ви спробуйте купити.
Зараз вже взагалі без проблем їх всюди продають.
До чого тут таблеточки?
От самі лікарі часто так кажуть. Попробуйте купити. Чомусь рецепти не дають. От мені стоматолог після операції призначив (ну дійсно потрібно), а сказав - в аптеці вам продадуть і написав на клаптику паперу. Таке враження, що їм самим заборонено виписувати рецепти на антибіотик. Неохоче видають.
Alena.i• 22 мая 2024
В аптеках не тільки ліки. Я вже писала що через бронювання купую памперси для дорослих, які держава повинна видавати кожного бл... місяця, але ніхто нічого не видає, і різниця через бронювання 300 грн.
Падло, ненавиджу цю мразота, турботливі пі..ри
Еленнн• 22 мая 2024
Ответ длязавитушка
і головне за освітою ніякого відношення до медицини не має, зате він - Голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності
оце так спеціаліст по фармації
шо він взагалі може розуміти в антибіотико резистентності, він лікар чи шо
тю. пора вже привикнуть, в нашій країні- то норма зараз,одні несходимі спеціалісти...
але ж ’хуженЄбудєт’.
автор Руда Сова • 22 мая 2024
Ответ дляRemensa
А чого в цієї гниди коменти закриті? Хотіла написати пару абзаців
Может только для друзей коменты?
автор Руда Сова • 22 мая 2024
Ответ дляIra_Do
Я подписала еще сразу
А она еще не набрала достаточное количество голосов?
Пы.сы. Набрала 25 тысяч в первые же сутки
автор Руда Сова • 22 мая 2024
Ответ дляRemensa
А ні, таки жирна свиня вже закрила коментарі. От такий діалог депутата з виборцями🤣
Remensa• 22 мая 2024
Ответ дляРуда Сова
Та я бачу,що навтикали уїв. Злякався
Nature is a miracle• 26 мая 2024
Ответ дляAlena.i
Ці п*дари наразі скирдують як перед кінцем. У Яника нервово око сіпається. Він дитина проти теперішніх.