Луноходик_Ик• 22 мая 2024
Що б ви в мені змінили?
Все буде• 22 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Що взагалі гарна дівчина
Дівчиною ви були років з двадцять тому😃
Підмітайло• 22 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Що взагалі гарна дівчина
На цьому і видаляйте тему. Завжди будуть ті, кому Ви подобаєтеся і кому не подобаєтеся.
А Я Самая Самая• 22 мая 2024
Бути впевненішою і позитивною. Принаймні мені здалося по цьому фото, що трохи не вистачає цих якостей.
Пффф 100%• 22 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Подивитись що саме?
Ну Вы ж за возраст спрашивали? Пока никто не видит, подсказываю - он в паспорте написан
Vitamina1407• 22 мая 2024
Похудела бы,стрижку и окрашивание сделала бы или для начала помыла бы голову. И внутренний мир делать ярче,веселее. А то по вашему глазу который видно отображается весь страх и печаль мира этого.
Око занадто сумне. Я би змінила стиль одягу, вам би пасували костюмчики з довгими спідницями або брюками палаццо. Якісь кольори: червоний з білим поєднати, молочний, бежевий.
Спробувала би еір тач, чи просто пофарбувати волосся в пшеничний колір; довге каре, трохи яскравіше макіяж, червона помадка вам би пасувала.
Підбори взувайте, танкетку.
ИграйМойГормон• 22 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні😟
Тут багато хто бідкається, що їх по фото образили))) То ж будьте обережними
Щедрик ведрик• 22 мая 2024
Улыбку бы вам на лицо вместо этой кислой физиономии! И будет отлично все )) я за натуральность и естественность, у вас вроде это есть, просто излучайте счастье
Мафиозная• 22 мая 2024
Всегда интересовало, почему если выставляет фото симпатичная девушка то ее...