Не гоню• Изменено 23 мая 2024

Плутон в 7 будинку.Астрологам.

Скажіть,це дуже паскудно? Чи дійсно це є причиною того,що порядного чоловіка я вже довгі роки зустріти не можу. ну не можу я побудувати стосунки ,бо те,що
чіпляється,то мрак. Краще самій вже. Вичитала,що у жінок з Плутоном у 7 будинку шлюбу чоловіки всі проблемні і не дуже хороші.
Самая СоветЧиваЯ• 23 мая 2024
Поки ви будете в таку хрінь вірити, то нікого й не знайдете. А порядний, то який?

автор Не гоню • 23 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
так я не вірила ніколи. але ж причина є. я дуже красива...але толку з тої краси?
порядний,щоб не пив,не брехав,не лежебока. мені попадаються лищ проблемні.але я їх кидаю одразу. нікого годувати,забезпечувати ,рятувати і нести на своєму горбі не буду.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 мая 2024
У жінок з Плутоном у 7 будинку - чоловіки військові або високопосадовці, зараз ваш час військовий кожен другий)
автор Не гоню • 23 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
дивно. я на держслужбі ,але ніколи і нікого з таких не було. одні ніщеброди знайомляться безробітні. мені вже 43
Самая СоветЧиваЯ• 23 мая 2024
Ответ дляНе гоню
А кохати пробували? У вас відразу таке годувати, забезпечувати, рятувати. Ви таких і притягуєте. Причина є, але тут зірки ні до чого. Шукайте причину в собі, не буває ідеальних людей. І ще одне, з краси воду не пити. Дуже красива, то не про кохання. Люблять не за це.
автор Не гоню • 23 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Кохала))) цілий рік.жонатого.а він брехав,що один.очі його жінка відкрила. яка рік сиділа на дачі
СпайдерВумен• 23 мая 2024
А вам вообще нравятся вот такие, как вы описываете? В чем у вас Венера и Марс?
Братья Капли• 23 мая 2024
Было уже автор.дело не в плутоне
100pudov• 23 мая 2024
У меня Плутон в 7м доме, почти на Dsc.
Все отлично.
Живите свою жизнь. Все что должно случиться, то случиться, в нужное время.

А шо сталося?• 23 мая 2024
Астрологов не смущает тот факт, что Плутон не планета? Каким-то образом в астрологии играют роль Церера или Хаумеа, например? Чем они хуже Плутона? Это объекты одного класса.
автор Не гоню • 23 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
ВТельце и Марс и Венера. В 1 доме. и МЕркурий там же.Не нравятся,конечно же. я домашняя,хозяйственная. мне баламут не нужен.
СпайдерВумен• 23 мая 2024
Ответ дляНе гоню
Так в чем проблема?
автор Не гоню • 23 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Так в чем проблема?
Проблема что за жизнь ни одного толкоаого. То безработный нищеброд. Или с копеечной зп. То болтной.то проблемный ....
Almazik_almaz• 24 мая 2024
Напишите свои данные - дата рождения, город, время рождение. Попробую посмотреть.