Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Обнимашкина• вчера в 23:16
Ответ дляБорисфенка
Ну давайте почитаємо Будапештський меморандум, якщо маєте час і натхнення
И где там Германия?
Добра, коли сита!• вчера в 23:16
Ответ дляХлопаю ресницами
Что значит еле живой? Сколько у него ранений и какой степени? Если проблемы со здоровьем, то чего его не списывают?
спати ж не може в окопі, бідолаха
Анютины ласки• вчера в 23:17
Ответ дляБорисфенка
В чата жпт питали?
Крім вас цієї ’таємниці’ ніхто не знає. GPT безсилий перед вашою фантазією.
Тож відповідайте за свої слова. Чекаємо пояснень.
Ответ дляХлопаю ресницами
З частини випустили, інвалідність не дають, з обліку не знімають. Він зараз з ТЦК судиться.
Ответ дляДобра, коли сита!
спати ж не може в окопі, бідолаха
Саме так. Нема в окопі електрики.
Кусюче сонечко• вчера в 23:18
Ответ дляБорисфенка
Та напиши сама ’мамок’ і подивися, що підставляє.
Достали своєю тупістю.
Это ты тупая, все на скрине!!
Ответ дляХлопаю ресницами
За что?
За групу інвалідності. Ви точно в Україні?
Анютины ласки• вчера в 23:20
Ответ дляJannyMoney
нет, это не благотворительность, что все добровольно скинулись, а закон. Добровольно бы никто не скинулся :)
В законе (а по моему даже в Конституции) Германии прописано что каждый человек имеет право на достойное существование.
Т.е. не под мостом и не занимаясь криминалом и пр. Каждый, а не каждый работающий.
Немцы когда строили свою соц. систему основывались на этом. Отсюда возникло обязательство у государства платить неимущим этот самый минимум. Любишь не любишь, государство будет платить все равно. Обязаны по закону.
Як зручно сову на глобус, правда? Німеччина не зобов´язана нічого людям, які не являються її резидентами.
Люди під тимчасовим захистом НЕ резиденти країни, а тимчасові гості. Згідно директиви ради ЄС українці отримали право на тимчасове проживання і роботу на території ЄС. На цьому гарантії і обов´язки вичерпані. Все, що зверху - це виключно добра воля кожної країни. Не обов´язок, а саме добра воля.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:21
Ответ дляБорисфенка
Воювати пішов. За це я його поважаю.
Он же от ТЦК прячется, где он воюет?
Анютины ласки• вчера в 23:21
Ответ дляОбнимашкина
И где там Германия?
Вона другий вечір шукає з чатом GPT відповідь на це питання)
І не перестає звинувачувати Німеччину і Європу.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:21
Ответ дляхутряна володарка
Подождите, взрослый мужик около пиисят, не может найти работу или подработку?
Так тцк ж...
Ответ дляАнютины ласки
А директиву чого раптом прийняли, не розповідали? Чи таки війна?
Санька-4b93• вчера в 23:22
Ответ дляБорисфенка
Ну зачем вы это повторяете? Из армии списаться можно только по инвалидности через влк и по уходу за членами семьи.
В процессе списания на больничном все получают по окладу, кроме тех кто в Сзч конечно.
Ну и те, кто списаны законно в брони не нуждаются, им рады на любой работе.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:23
Ответ дляБорисфенка
Бо це складна операція і досі ходити без милиць не можу.
Інвалідність якусь дадуть, але толку від 10%? Хірург оптиміст - скоро ходитимеш. І що я йому скажу?
У меня ендопоотезирования коленного и тазобедренного, я хожу с палкой, там на костылях первый месяц ходят, зачем вы и дальше их используете?
Анютины ласки• вчера в 23:23
Ответ дляБорисфенка
Борисфенко, не відволікайтеся від основного питання: як Німеччина з Європою ’роззброїли’ Україну? Відповідайте за свої слова, будь ласка.
Добра, коли сита!• вчера в 23:23
Ответ дляХлопаю ресницами
Для більшого трагізму
JannyMoney• вчера в 23:23
Ответ дляАнютины ласки
Так. Нічого інтєрєсного. І в принципі логічно. Між Україною і ЄС запрацювала система обміну даними. Тому гіпотетично в Німеччині цілком можливо утримувати кошти з українця в Україні.
именно гипотетически) Ни одного случая таких взысканий не было. И подозреваю что не будет.
Ответ дляАнютины ласки
Я не встигаю відповідати всім десяткам питаючих.
Пропоную облишити цю тему, тут про пособія, і у новій темі погризти нюанси Будапештського меморандуму
Анютины ласки• вчера в 23:25
Ответ дляJannyMoney
Я вам написала версію GPT. Це цілком можливо. Чи буде так - покаже час. Німеччина явно погарячкувала з допомогою українцям, не очікуючи що її будуть так внаглу використовувати. Тому все може бути.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:26
Ответ дляБорисфенка
А до этого его в части насильно держали? Куда его выпустили?
Ну не дают, бывает, а чего он не служит сейчас ? Что влк написали?
Анютины ласки• вчера в 23:27
Ответ дляБорисфенка
Тобто, за свої слова ви не відповідаєте. Брешете, як скабєєва, і навіть не червонієте.
Може вас русня завербувала? Наратив як у соловйова з сімонян.
Ответ дляХлопаю ресницами
Сказали не поспішати, слухаю фізіотерапевта. Хірург каже - можеш бігати.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:27
Ответ дляБорисфенка
В Украине и потому непонимаю, какое отношение ВЛК имеет к группе инвалидности.
JannyMoney• вчера в 23:28
Ответ дляАнютины ласки
как есть.
Статья 1 Основного закона (Grundgesetz) — «Достоинство человека неприкосновенно. Уважать и защищать его — обязанность всей государственной власти.»
Статья 20 Основного закона — принцип, что Германия является демократическим и социальным государством (Sozialstaat).
Bundesverfassungsgericht
Из сочетания этих двух статей Федеральный конституционный суд вывел основное право на обеспечение достойного человеческого минимума существования (menschenwürdiges Existenzminimum).
Bundesverfassungsgericht
Хлопаю ресницами• вчера в 23:28
Ответ дляСанька-4b93
Не обязательно, списать могут и без инвалидности, но обязательно заключение ВЛК о непригодности.
Бабо-лебідка• вчера в 23:29
Ответ дляБорисфенка
Я не пропаду, не переймайтеся.
Але, бляха, причина недоплати пособія - надмірна економія??! Ну не писець???
Ні, все як скрізь. Було що люди вікна відкривали в спалювали газу, щоб на наступний рік не зменшили пільги. І це Україна
JannyMoney• вчера в 23:30
Ответ дляАнютины ласки
а я вам говорю про реализуемость. Нет механизмов, нет взысканий. И я не уверенна, что долг образуется, если у человека зп нет. gpt может делать ошибки, вы же читали это предупреждение)
Санька-4b93• вчера в 23:30
Ответ дляХлопаю ресницами
Согласна, то я вкучу слепила все.