Бритоножка• 23 мая 2024

ФОП скільки платити ?

Дівчата , хто займається дропшипінгом скільки ви платите у місяць ? Як взагалі вони рахують ? Те , що приходить на карту -це ж не прибуток ))
Хочу зареєструвати ФОП у звʼязку з останніми подіями… у мене дохід дуже маленький , тому сумніваюся чи потрібно це мені
ФФФФристайла• 23 мая 2024
Почніть з азів. ФОП буває на єдиному податку - 1,2,3 група і на загальній системі. Від цього залежать і податки. Вам буде достатньо 2 групи, якщо не будете працювати (продавати) юридичним особам на загальній системі.
Силиконочка• 23 мая 2024
автор, ва бы почитать налоговые разьяснения.тол уо недавно аопадалось на глаза судебнте решение о том, что доход это разница, а не сумма захода. но это при условии, что вы имеете с продавцом НЕ договор купли продажи. а агкнтский или комиссии, например.
но, автор. это уже судебное решение. значит налоговая думала иначе и оштрафовала .
сможете ли отбиться?
Телефон Рубика• 23 мая 2024
А що за останні події?
Силиконочка• 23 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
у нее закупка у юрика
ФФФФристайла• 23 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
у нее закупка у юрика
Купувати можна, продавати - ні. Не зовсім вірно написала. Товар можна продавати, не можна послуги надавати.
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
сможете ли отбиться?
Надо не разъяснения читать , а Налоговый Кодекс . Там все подробно описано .
Капитанша• 23 мая 2024
Так гроші заходять на рахунок ФОП
Не на вашу особисту карту
Цветов Мне срочно• 23 мая 2024
Якщо нормальний постачальник оформлений офіційно, можна давати його реквізити на оплату, а він вам ваш дохід раз у тиждень. Тоді 3 підійде. Якщо на свою карту то 2.
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляТелефон Рубика
А що за останні події?
Новий закон НБУ , не більше 30 оплат і 100000 в місяць
Силиконочка• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
это карты физлиц. ФИЗ ЛИЦ. не ФОПов
ФФФФристайла• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Немає ще його, тільки в планах.
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
это карты физлиц. ФИЗ ЛИЦ. не ФОПов
Ну через це я і питаю , бо займаюсь дропом , а не маю ФОП
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
Немає ще його, тільки в планах.
Цього місяця приймуть
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Цього місяця приймуть
Это вам Стефанчук лично сообщил ?
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
Это вам Стефанчук лично сообщил ?
Яка різниця ? Питання не в тому ..
Силиконочка• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Цього місяця приймуть
в месяце 22 рабочих дня. если платмть раз в два дня, будет 11 переводов
но это касается карт ФОИ лиц
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Яка різниця ? Питання не в тому ..
Неужели Зеленский ?
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
Неужели Зеленский ?
Так , тільки що
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Так , тільки що
Так откуда информация , что примут до конца месяца ?
Кондуктор маршрутки• 23 мая 2024
Якщо друга группа це скільки треба віддавати грошей, який відсоток?
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
НКУ в помощь .
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
Всі групи у телеграм переповнені цією інфо , це буде точно
Чесно брешу• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Бляяяяяя .... Вот это источник .... Чтоб вы знали , еще до изобретения Телеграмма вносились не менее бредовые законопроекты и они висят до сих пор как непринятые .
Опля Картопля• 23 мая 2024
ФОП 1 групи . Зможете приймати на карту ключ рахунок до 1,3 млн грн на рік .
А в місяць здається до 300 грн податку платити . (Під час війни звільнили від пенсійного податку , от він був десь 1400)
Тому дуже вигідно я скажу .
Опля Картопля• 23 мая 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
1400 десь в місяць
автор Бритоножка • 23 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
От побачите … Нажаль , буде так як за кордоном , всі будуть платити податки
Tammy21• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Ви розраховуєте на пенсію? Стаж збираєте? Дитина не в приватному садочку/школі?
Мамзелькіна• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Если у вас будет доход меньше 5 тыс. грн, лучше вообще этим не заниматься , у меня в декрете сейчас подработка была, в месяц было 2500 грн по дропу, хотя бы какая то копейка к 860 грн, а сейчас придется вообще ничего не получать на карту...
Мамзелькіна• 23 мая 2024
Ответ дляБритоножка
В Португалии есть минимальный доход, с которого государство не берет налог, только в Украине все гребут и гребут по полной
Мамзелькіна• 23 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
Тому дуже вигідно я скажу .
Это если не онлайн продажи