Да Щас же• 24 мая 2024
Море автобусом
Хочу поїхати з дитиною 6р, але автобусом ніколи не подорожували. Куди шукати тур? Греція, Туреччина, Болгарія? Щоб автобуси були хороші
І хто так їздив, без літаків і потягів, поділіться враженнями, будь ласка
Гладиолус• 24 мая 2024
Я їздила, Альф, в Туреччину. Берете місця комфорт з доплатою і біди не знаєте.
Лапка• 24 мая 2024
Если честно, то с автобусом не угадаете. У одного и тогоже перевозчика могут быть и нормальные автобусы и подгулявшие. Так что как повезет
Да Щас же
• 24 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
їду у липні
автобусом до Чорногорії
Донька - 4 роки
автобусом до Чорногорії
Донька - 4 роки
Скільки дорога займає? Ви окремо готель бронювали?
Доктор Варвар• 24 мая 2024
2 года назад ездила автобусом Днепр Болгария . Тяжковато, особенно обратно . Готова была уже пешком идти (
Птица секретарь• 24 мая 2024
Ответ дляДа Щас же
окремо - через букінг апартаменте
їде десь 26 годин
Зі Львова автобус
їде десь 26 годин
Зі Львова автобус
Доктор Варвар• 24 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
їду у липні
автобусом до Чорногорії
Донька - 4 роки
автобусом до Чорногорії
Донька - 4 роки
Едете через серпантин в Сербии ?
Птица секретарь• 24 мая 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Едете через серпантин в Сербии ?
тут я не скажу
Птица секретарь• 24 мая 2024
Да Щас же
• 24 мая 2024
Ответ дляГладиолус
Вони довозять до готелю? Чи потрібно ще трансфер ?
Птица секретарь• 24 мая 2024
Ответ дляДа Щас же
трансфер мабуть
Гладиолус• 24 мая 2024
Ответ дляДа Щас же
Автобус довіз до аеропорту Анталії, я брала тур, тому трансфер був до готелю. Але якщо Ви тур не берете, а просто користюєтеся послугами перевізника ,то тоді до готелю добираєтеся самі. Можете напряму звернутися до менеджерів Альфа і Вам детально розкажуть.
Да Щас же
• 24 мая 2024
Ответ дляГладиолус
Дякую! Поки звучить непогано)))
Пьяная вишня• 24 мая 2024
Я б не поехала, но многие пишут, что дети нормально переносят, ...главное занятия им найти