в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters
Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Що скажете?
Результат:
вже голосів:
985 (64.17%)
треба домовлятися
379 (24.69%)
інший варіант
171 (11.14%)
до кордонів 91
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Я б еще связала ко всей прочей шумихе
Интервью Орбана
Все читали?
Он тоже гасит. Мол, нато и раша
Да выщо нізащо
Если не читали, принесу
Интервью Орбана
Все читали?
Он тоже гасит. Мол, нато и раша
Да выщо нізащо
Если не читали, принесу
О, давайте. Ще не бачила
Ответ дляPiracanta
Я вообще не понимаю, как можно такое писать? Китай и Индия не поддержали санкции и помогают рашке их обходить.
а вы читали что сша сами просили индию покупать нефть/ газ у раши
Знаете зачем? Чтоб держать цену стабильной
Бизнес. Мол цену ейейой низя трогать. Тоже тут было месяцы назад, чтоб б мы не били по нпз, пока исследование не показало что цена на нефть сырец не влияет на цену готового топлива и колебания небольшие по миру, но влияет на рынок рф по самому топливу.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну так подивіться економіка вже лежить у них. Одна надія залишилась на Китай. Якби все так гладко було. То каби б не розконсервувати. А так іде повне знищення України тими, хто дуже хоче укласти мир. У вас все норм з причинно-наслідковим зв’язком?
У меня - да. А у Вас? Вы сейчас говорите, что идет полное уничтожение Украины и одновременно настаиваете продолжать. Это как? Если Вы все-таки понимаете, что идет уничтожение Украины, может таки идея должна быть не в продолжении, а в поиске альтернативных вариантов?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Лежит экономика пока в Украине , из за этого готовят повышение налогов основных . Больше нигде не лежит . На сталелитейный завод кривой рог приглашают женщин на мужские профессии иначе может остановиться производство, идете :))?!
Ответ дляКокоСина
Їм неважливо
Оці всі хто типа за перемир´я ....їм пофіг на ті смерті, пофіг на людей в окупації
Одна ціль їх волання: відкрити кордони і тікати з України під шумок ’перемир´я’
А ваша ціль? Перебити всіх мужиків,ви думаєте що той Іван якого насильно запхали в буси,хоче воювати?
Ответ дляvviko
Так в криму їх зразу зустріли з хлібом і сіллю, як кажуть.
У нас може і злили б Україну їм але люди не дали. Москалі оскаженіли і тепер вже нічого доброго від них не чекай
не рівні сили, немає сенсу у такій війні, навіть Молдова каже про Придністров´я, що лише мирним шляхом можливе повернення, військовим категорично ні, бо там їх люди
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Это как лежит, они не платят пенсии и соцвыплаты? Живут за счёт помощи иностранных государств?
Ответ дляmusilda
Путин нового ничего не сказал,это звучало и полтора года назад,для меня вопрос в другом- кто будет подписывать договор со стороны Украины? При нынешних условиях ,по мне так некому...
Как кто Байден :)) Они ж сказали ..
наша сторона для них не существует особенно после 21 .
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляБу-ді-бу
Ключове - альтернативних. Мацковія напала на Україну. І якщо воно хоче миру, то їм варто хочаб перестати гатити по Україні всим, чим можуть? Щось я не бачу воєнних дій га території кацапів. Висновок самі зробите? Чи розжувати ще?
Baлeнтинka• 24 мая 2024
Ответ длячир
Пишут Байдена не будет на мирной конференции в Швейцарии, у него есть более важные дела.
Курс таблеток не может пропускать
_Katya_1985• 24 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ЗСУ готові припинить путіна)))
Якщо ЗСУ готові, то хай припиняють. Чоловіків на вулиці не потрібно чіпати!
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляliss
Ви мене вибачте. Такі круті когось кудись відправляти. Ви вже працюєте на заводі? Ст так, ля-ля на форумі?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
О, давайте. Ще не бачила
Гасит
Мол рф слабачки да ви що! Они низачто
+ неназваный источник попросил заморозку или готов ( не путин)
+ самит мира июнь
+ разговоры Сша о ударах по рф натовским оружием
+ тихою сапою вопросы про иностранный войска в Украине, ой то бишь этих -.. инструкторов
+ окончание програмы учений ф-16 т боязнь ядерной эскалации изза них
И сие
’Віктор Орбан: Росія навряд чи нападе на когось із членів НАТО, оскільки її війська виявились недостатньо сильними для швидкої перемоги в Україні.
Орбан заявив, що російські військові ведуть серйозну і важку війну з українцями.
’Якби росіяни були достатньо сильні, щоб перемогти українців одним махом, вони б це вже зробили’, – зазначив прем’єр Угорщини.
Він підкреслив, що військовий потенціал НАТО значно перевищує військовий потенціал України, тому малоймовірно, що Росія або будь-яка інша країна здійснить напад на НАТО.
’Я не вважаю логічним, що Росія, яка не може перемогти навіть Україну, раптом прийде і проковтне весь західний світ. Шанси на це надзвичайно малі’, – вважає глава угорського уряду.
Орбан додав, що розглядає заяви про потенційний напад Росії на членів НАТО як прелюдію до глибшого залучення Заходу у війну в Україні.
❗️’Те, що сьогодні відбувається в Брюсселі і Вашингтоні, можливо, зараз більше в Брюсселі, ніж у Вашингтоні, є своєрідною підготовкою до можливого прямого військового конфлікту, ми сміливо це можемо назвати: підготовка до
вступу Європи у війну’, – зазначив прем’єр.
Вот така ... малята
Мол рф слабачки да ви що! Они низачто
+ самит мира июнь
И сие
Вот така ... малята
Klokkertoppen• 24 мая 2024
Ответ дляliss
Так эта в сша давно сидит и сыначку вывезла, ото и умничает, патриотка
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляmusilda
А зі сторони кацапіа є? Чі ето другоє?