Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Перепутал с Блинкеном
Як і завжди)))

coch100• 24 мая 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
А 22% іншій варіант-эт те кто на танках до Москвы поедет?
Это те кто уже победили.
Мандарина• 24 мая 2024
О 12:50 в аеропорту Гомель приземлився літак Віктора Януковича Dassault Falcon 900C (RA-09617)
😂😂😂
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Вже навіть на гітарі не грає? Усе Блінкен за нього робить :)
Злив не зараховано 😂
Бу-ді-бу• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А в лютому 22 наші умови були ще гіршими.
До чого тут « до останнього українці» в нинішніх умовах? А ви подумали про сім’ї військових і самих хлопців, які ваші зади третій рік захищають? Концтабора та розстріл? Аби вам було добре? Хліб сіль приготували вже.
А варианта без концлагерей и расстрела Вы не рассматриваете? Это вариант, который будет при капитуляции. А я говорю о мирном соглашении - это совершенно разные вещи. Мирное соглашение - это то, чего еще можно попытаться достичь. Если будет война продолжаться на истощение, то Украина просто истощиться быстрее - просто потому что мы меньше и беднее. И тогда да, капитуляция и самые печальные последствия для 90% населения.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляБу-ді-бу
Ні. Бо це першочергові тези ідуть з кожної «мирної» пропозиції кацапіа.
Що їм заважає сьогодні не катувати наших хлопців в полоні? Чи то також кіно?
coch100• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так речь не о капитуляции, речь о мирном договоре.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляcoch100
На умовах кацапів? Ні, то капітуляція в чистом вигляді.

LudaSHS• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Майже всюди 24 рік виборів. Якщо підпишемо угоди на умовах хуйла всі зітхнуть з полегшенням, знімуть санкції і будуть жити як і раніше. Ще й нахлібників додому відправлять.
Нам ничего сейчас никто и не предлагает. Запад, особенно Ес, и хотел бы чтоб все само как то разрешилось, но затягивание помощи показало многим, что рф только укрепляется и наращивает и сунет.
Сюда еще добавлю- бриты увидели что Китай поставит летальное оружие, а американцы сказали не видят. Пока.

Если рашка не собирается воевать ни тут, ни по Орбану - в Ес. То зачем такие контракты с Китаем?

А гарантии, вопрос гарантий висит. Тут игра уже Сша и Китая.
Китай сейчас кошмарит Тайввнь, тоже свои сигналы посылает.

А Украина? Хочет тишины и мира. Но финишировать сама не может, ну не может, мы зависимы.
coch100• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну вот смотрите, армяне не хотели воевать с азерами, да уступили, но вполне сохранили страну и людей. Остановились и договорились.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS

Китай вичикує. Для нього вирішення ситуації в Україні є маркер для наступних дій.
Підуть на поводу у хуйла- буде війна за Тайвань.
Штати багато чого не бачать- вірніше не хочуть бачити. Байден старий, не дуже популярний політик. Трамп ще гірший. Один позиціонує обережну політику- може само розсосеться, інший взагалі неадекват. Хз що чекати
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ради того, чтобы не случился последний абзац, стОит воевать до победных границ))
alex-3f3c• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А если бы был Байден на мирной конференции, то что?
Шо тот байден? они вон опять легитимного расчехлили где-то под белорусью, по моему это знак, три легитимных - это не совпадение....
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляcoch100
Хто домовився? Не смішіть. Там на іншому рівні все вирішилось. Це по перше. І Карабах це була є і буде територією Азербайджану.
Ваш допис ярке підтвердження знань більшості порадниці.
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А ви питаєте тільки тих, для кого війна десь там? Чи як ви запитаєте людей на окупованих територіях? Може вони й не люди для вас, не громадяни України? Чи просто плювати на них, аби моя дупця була у комфорті?
те кто в оккупации те в первую очередь за перемирие, так как знают, что от их города и домов ничего не останется, если будут так воевать за каждый город, как за Бахмут
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляElliaz
те кто так усердно хотят конец войны, переговорами на любых условиях прекрасно понимают что никаких гарантий нет. им нужно перемирие чтобы открыли границы Украины, собрать манатки и свалить от сюда. а то что там будет через пару лет, война или мир им вообще плевать.
я за мир и я никуда не собираюсь сваливать
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
Удалено администрацией...

lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляInci
Це буде ’пєредишка’ , а через два роки знов (
А нам перєдишка не потрібна? Тим більше що захід не дасть нам нанести серйозний удар по Росії.

Я би ще відмовилася від переговорів, якби партнери там готували уууух, контрнаступ. А тягни толкай випиляє нашу державу, усіх чоловіків нормальних і молоде покоління.

Основний екзамен ми будемо здавати під час цієї передишки який і визначить долю України.

Якщо корупція не добє нас раніше
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
А на оккупированых не наши люди? Да и, сколько у путина было переговоров и договоренностей, которые были соблюдены?
наши, но они живые и у них есть возможность выехать с оккупации. А те кто будет их освобождать из оккупации, могут даже жизни лишиться
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Знову вам з Америки видніше
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
Чем дальше человек от линии фронта, чем меньше он видел и слышал, тем проще геройствовать. Особенно если имеют место своекорыстные интересы, как то возможность оформить ВНЖ, получить гражданство и т.д.

Кому война, а кому мать родна. Другими словами, окно возможностей.
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Так треба і домовлятися з оглядкою на те що путін коварний троль. Ніхто ж цього не відміняє
ДевочкаКрасавица• 24 мая 2024
Ответ дляJimson

Удалено администрацией...
coch100• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А у нас на каком уровне решается?))
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
Удалено администрацией...
Жінкам і дітям не місце не війні.
Но у таких як ви і власним чоловікам. Аби доросла бубочка жопу на дивані гріла.
Шеллар• 24 мая 2024
Моя позиція - домовлятись. В кордони 91-року не вірю, Кримом нехай подавляться. Воювати не має чим, і на велике горе не має кому. З такою допомогою стурбованих партнерів та діями нашої влади і населення не залишиться.
lyuba111• 24 мая 2024
Що б ми не сказали - домовлятися поки не будуть...

Я б сказала, що й починати не треба було. Треба було домовлятися завчасно