Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
’такиe’ мужчинки и eсть прeдмeтом нeодушeвлeнным.
Удалено администрацией...

liss• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
вы?
Удалено администрацией...
vikohka• 24 мая 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
totana• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
Какие - такие? Которые посмели на диван сесть? Или не побежали в виде пушечного мяса бегом?
Они своей семье нужны и себе, и никому не обязаны больше. Так у мужчин во всем мире, кроме раши и Украины.
vikohka• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
брюки вашeго одeть?
летта• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А тут на форумі кажуть навіщо той саміт, лише гроші потратити, а самі ось як працюють…))
а что выждете от саммита? там ключевых фигур не будет, просто поговорят, обсудят, как было уже много раз
liss• 24 мая 2024
Ответ дляRealMan
584 (65%) треба домовлятися
212 (24%) інший варіант
105 (12%) до кордонів 91
Большая часть проголосовавших за остановку войны. Вряд ли кто-то кого-то убедит поменять мнение.
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
брюки вашeго одeть?
Мені все одно, вдягніть які хочте. Хоча ні вдягніть які МОЖЕТЕ
mymoly• 24 мая 2024
Ответ длялетта
Каву у Швейцарії бум пити

mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляliss
фото
Там ще є за 2050
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляtotana
Вот поэтоиу договоренность без того, что нас возьмут в НАТО оставшейся частью, боюсь, что реально не имеет смысла((
С большой вероятностью, нас не возьмут в НАТО при любом итоге. Никто за нас воевать, именно воевать, не хочет. Иностранный легион не прилетит.

На данный момент следует подписать договор безопасности с привлечение влиятельных стран-гарантов, в первую очередь США и Китая (если они согласятся). Прекратить военные действия на территории Украины, сохранить население и материальные ценности.

Не питайте иллюзий, договор безопасности будет подписан на условиях доминирующей стороны.
liss• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Да я молодая . Там под 60 может у кого то возрастные изменения.
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Після початку військових дій, принаймні якщо мова про масштабну війну, державні кордони 1991 вирішальної ролі не мають. Важко сказати, навіщо їх взагалі почали прирівнювати до перемоги.

Той, хто хоче продовження війни, має чітко усвідомлювати, що перемога – це знищення всього військово-економічного потенціалу супротивника. Потрібно звільнити Челябінськ (Танкоград), Магнітогорськ (сталь, чермет), Уренгой (газ), Іжевськ (автомати Калашнікова), Лангепас (нафта).
Якщо за для припинення війни , потрібна оккупація Миколаївської обл , Харківської, Херсонської , Запорізької і т.д
Гулять, так гулять ! Дарим ?
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляBransoletka
’Россия исходит из того, что легитимность Зеленского закончилась’ - заявил Путин
Тепер зрозуміло, чому Янукович з ним
Йой, мені навіть шкода того януковича. Таскають його за собою як ляльку
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Гулять, так гулять ! Дарим ?
Так більшість Зап області окупована? Чи про що мова, про саме місто?
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляtotana
Йой, а ті що побіжали своїй сімї не потрібні і пушечне мясо

??????

Зара вони підуть з окопів і хай ваш сімянин сам вас від кацапів захищає

Згода?
Na kablukah• 24 мая 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Во время войны появилась внутренняя война между украинцами 2х видов:
1. Уехавшие vs оставшиеся
2. Те. у кого близкие в ЗСУ vs Те, у кого нет близких в ЗСУ .
Зачем нам враги?
Да есть и адекватные уехавшие без близких в ЗСУ.
Какой смысл в призрачных границах ,если людей уничтожают.
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Гулять, так гулять ! Дарим ?
А хто їх захищати буде? Недоукомплектування тотальне
vikohka• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...

Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Гулять, так гулять ! Дарим ?
Переговори для того й існують, щоби виторгувати найкращі умови з реально можливих.

Особисто ви категорично проти переговорів?
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
О как. А це мисля
liss• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Там ще є за 2050
Не видела )))
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляliss
Не видела )))
Краще не дивіться, то дуже все сумно
Дафна• 24 мая 2024
Заморозка приведет к тому что наши как обычно забьют болт, а рашка начнет усиленно готовится к новому наступлению и через пару лет снова портрет
Но и воевать у нас уже никто не хочет. Вывод очевиден
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляNa kablukah
Тут дуже багато людей топить безпосередньо за свої інтереси. Хтось хоче укорінитися за кордоном, отримати посвідку на проживання, а то й громадянство. Хтось щасливий сидить ’на пособіях’.

Хтось упевнений, що особисто його війна ніяк не торкнеться.

Серед мешканців Покровська та Мирнограда за хардкорну рубку ніхто не топить.

Серед тих, у кого близькі родичі воюють, саме воюють, а не служать у тилу, бажаючих дійти до Владивостока та передати Байкал Китаю теж не надто багато.
lisulya• 24 мая 2024
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А ви питаєте тільки тих, для кого війна десь там? Чи як ви запитаєте людей на окупованих територіях? Може вони й не люди для вас, не громадяни України? Чи просто плювати на них, аби моя дупця була у комфорті?
Та наче у всіх питають. Просто хто за продовження - відразу іде в ТЦК і отримує право захищати країну. А не чекає коли знайдуть, призвуть, закон про жіночий облік введуть.
Na kablukah• 24 мая 2024
Ответ дляJimson

Да,я вижу это.
Но здесь и проплаченных,похоже, довольно много.
На них обращать внимание-лишнее.
Мой город сейчас под оккупации.
Но кричать,что надо положить всех мужчин для его освобождения-глупость же.
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляJimson

Не та весовая категория ! Х...ло может торговаться с США или Китаем . С нами х..ло торговаться не будет .
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Ви самі собі суперечите. Для переговорів ми у різних вагових категоріях, а для того, щоб воювати до перемоги, ми вже опиняємось в одній.
vidivan• 24 мая 2024
Ответ дляРешка7777
интересно..а как Е-будет?
що?