Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
vidivan• 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
та ладно, чим вам вже Патрон не президент? Кличку, значить, можна, а Патрону, значить, ні? ))))
ну да.... хто з них розумніший, питання риторичне.....

Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляlisulya
Та наче у всіх питають. Просто хто за продовження - відразу іде в ТЦК і отримує право захищати країну. А не чекає коли знайдуть, призвуть, закон про жіночий облік введуть.
Цілком вірно, хто хоче воювати до перемоги та голосує за продовження воєнних дій, подає приклад іншим. Бере до рук зброю і йде воювати. Автомат Калашнікова та два магазини набоїв знайдуться для кожного бажаючого.
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Ви самі собі суперечите. Для переговорів ми у різних вагових категоріях, а для того, щоб воювати до перемоги, ми вже опиняємось в одній.
От і в мене таке питання. Хоча вам зараз напишуть, що вибору ми не маємо. Але всі сподіваться на диво. А звідки тому диву взятися ніхто не знає
nadia-74• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
До збереження життя наших людей і до закінчення страждань українського народу.
ВИ це гарантуєте ???
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляtotana
Какие - такие? Которые посмели на диван сесть? Или не побежали в виде пушечного мяса бегом?
Они своей семье нужны и себе, и никому не обязаны больше. Так у мужчин во всем мире, кроме раши и Украины.
Шановні адміни? А що взагалі відбувається?
Це українській форми чи як?
nadia-74• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Якщо правильно використати час - підписати гарантії безпеки, типу НАТО, закупити - розробити озброєння, а не все на барабани та дороги. То русня десять раз подумає чи нападати ще раз
То це ж красти не треба а так вже привикли.
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Вибір завжди є, тільки він не завжди подобається. Половина наших диванних яструбів не знайдуть Новосибірськ на карті, але перемагати вони готові за всяку ціну. Особливою відвагою відрізняються прихильники тривалої війни, які сидять по той бік Атлантики.
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Вы прекрасно понимаете, что никаких торгов не будет . Они не один раз повторяли, граница зафиксирована . О каких торгах может идти речь ? Кроме наших территорий и полного контроля им ничего не интересно !
Или Вы верите, что поводом войны были призрачные обещания принять нас в нато и всякие ’де’ .
Х..лу нужен полный контроль, как в белорашке .
Мы уже проходили ! Крым, Донбасс!
Прямая речь перед войной’ нам не нужны территории Украины’, по итогу референдумы и присоединения !
Как можно с таким д....ом договариваться о чём либо ?!
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Мы уже проходили ! Крым, Донбасс!
Єдиним допустимим продовженням ви вважаєте хардкорну рубку, чи я вас правильно розумію?

Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ длялетта
а что выждете от саммита? там ключевых фигур не будет, просто поговорят, обсудят, как было уже много раз
Чекаю що це може допомогти закінчити війну
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляnadia-74
ВИ це гарантуєте ???
Гарант у нас президент. Він за це зарплату отримує.
нинель 1919• 24 мая 2024
Ответ дляtotana
у раши границы открыты...так что у нас хуже и в раше в бусы не ловят насильно
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це українській форми чи як?
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Вы вважаєте капітуляцію ?
Ху..ло не будет придерживаться никаких договорённостей, поймите наконец !
Через неделю ’найдут биолабораторию’ и скажут, что Украина нарушила договорённости и попрут по новой .
Им нужен 100 % контроль и человеческие ресурсы в том числе ! Никто не даст гарантию, где они замутят очередную войнушку и не погонят нас же в страны Балтии ’освобождать ’ .
Guzelli• 24 мая 2024
Дай Бог хоть какой то из предложенных переговоров будет осуществлен и все закончится 🤲🏻 Как же хочется домой
Bransoletka• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
А Янык то при чем там? Были дважды выборы в Украине после яныка
Ну він же тільки його легітимним вважає
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Вы вважаєте капітуляцію ?
Ну як це через тиждень. Навіщо їм тоді щось підписувати, якщо через тиждень планують продовжувати
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляGuzelli
Додому це куди?
Guzelli• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Додому це куди?
Домой -это в Киев.

mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляGuzelli
Домой -это в Киев.
А. Ну тоді я у вас вдома. Тобто в Києві
Jimson• 24 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Вы вважаєте капітуляцію ?
Підписання договору безпеки за умови залучення впливових країн-гарантів, таких як США та Китай. На даний момент потрібно думати про те як вислизнути з ситуації, що склалася, з найменшими втратами. У разі продовження лобового протистояння втрати будуть найбільшими із усіх можливих.
Lora20• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Я образно, через месяц, через год .
То что они говорят и декларирую, совершенно не совпадает с действиями . Я привела пример про ’нам не нужны новые территори Украины’ и референдумы на оккупированных .
То же самое и с ’мирными ’ договорами . Они найдут причину и нарушат его , если не будут иметь полный контроль в Украине .
Guzelli• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
А. Ну тоді я у вас вдома. Тобто в Києві
🤷🏼‍♀️а я не привезу туда двоих детей пока воют сирены и летят ракеты по домам .
Но если только все закончится- даже вещей не заберу ,как уезжали с двумя чемоданами так и вернемся
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляLora20
Удалено администрацией...
А чому виникли сумніви, що форум український. Ну ж не китайський то ж точно
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Сім´ї військових люб´язно змогли б прийняти наші країни-союзники,та надати їм політичний притулок.
А військові прям щас ідуть додому допомагати сім’ї збирати речі?
Де ви такі, альтернативні, обІтаЄтЄ?
Aksinia 111• 24 мая 2024
Ответ дляJimson
Ага))) как и Будапешт меморандум . Не будут ни Сша ни Китай гарантировать нам безопасность, а очередной меморандум нам нужен ?
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляGuzelli
Добре. Якщо що, то чекаємо вас у Києві .
Guzelli• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Ваши слова да Богу в уши ❤️
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...