Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2024
Запах від взуття
Дівчата, перечитала вже всі теми порадниці, накупила і дезіків для ніг, і спреїв для ніг/взуття, антисептиків. Запах не пропадає. При тому що не зрозуміло, від самого взуття запаху нема, а в кімнаті/ місці де це взуття стоїть, відчувається. Я навіть не знаю яке саме взуття смердить. Перепрала всі, зимове поховала. Гігієну підтримую. Я у відчаї чесно. Взимку такого нема, як тільки літо- знову цей сморід. Порадьте хоч щось, не знаю як боротися
Чорт і Шо• 24 мая 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Нема балкона((( маленька студія на першому поверсі. Коли мию, відкриваю вікно і ставлю на підвіконня. Потрібне якесь рішення на постійній основі. Як організувати свою рутину щоб не було цього запаха. Прийшла додому, протерла вологою ганчіркою, попшикала спреєм. І чому саме взуття не смердить я не розумію. Звідки той запах.
закрытый шкаф или обувница