все по ГОСТу!• 25 мая 2024
Давно разом каву не пили
Стильна штучка• 25 мая 2024
Я вже і каву випила, й морозивом догналась. Тільки зараз на порадницю зайшла. Знала б, що тут така тема, поділилася бы кавою з тостами)))
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляСтильна штучка
Можна, хоч кожного ранку😘
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляparele
Я в легком шоке от этой кошки. Подобрали мелкую, грязную, вонючую, а сейчас ведет себя как королева - футынуты, «я привыкла исключительно к шелковым простыням».
Вся в мать🤪🤣😘
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляZelenkа
І я окріп люблю. Купила глиняні горнятка, буду з них мабуть пити. Бо порцеляна не те😀
Є в мене такі, макитрочки)))
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
В мене якось так: кава і запіканка з Сільпо. А омлет з овочами вже з*їла 😀
Нямка!
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляПрилипало
З добрим ранком, нарешті вихідний
Іділія райська!
все по ГОСТу!
• 25 мая 2024
Ответ дляЮлия1585
Большой Вам респект🫶 Я так радуюсь когда люди берут животных, спасают их. Так приятно осознавать, что +1 спасенная жизнь
Моя героїня!