Можна розповідати що завгодно, але реальність безжальна - від моменту звільнення генерала Залужного Україна лише втрачає і втрачає території. Втрачає території, які за Залужного були звільнені.
За Залужного окупанів зупинили і відкинули від Києва, Чернігова, Охтирки, Сум та Харкова, звільнили Харківщину, Лиман та Херсон. А після звільнення Залужного?
Які були перемоги?
Результат:
вже голосів:
59 (71.95%)
Ваш варіант
16 (19.51%)
Правильно Генштаб не потрібен
7 (8.54%)
Правильно Зеленський сам керує
Ответ дляVeselka8
При Залужном слили план контр-наступления которое готовили !!!
Я не говорю что виноват лично он, но слив был!!!
Армия стояла на месте, оборонных заказов не было.
Зеленский умный человек, он политик, он смыслит во многих вещах, и он знает как нужно лучше Украине.
Сейчас у русни в Харьковской области потери 1 к 8!!!
И об этом сказал президент, мы знали заранее о их рывке и они попали в нашу ловушку.
По-этому сегодня они мстят и бьют по жилым кварталам и эпицентрам!!!
Им конец просто конец.
профан повний і такий же дурень поєтому навіть харківький танковий закрив.не на часі
L-i-s-a-92af• 26 мая 2024
Ответ дляklaraneill
какие странные варианты в опросе
Каков автор такие и варианты
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
А коли він політиком став на концертах 95 каартала
alenka3108• 26 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
Відсипте й мені, те, що вживаєте. Щоб і я таких рожевих поні ловила. Бо дійсність вже попаяла до ручки.