Реверанс• 25 мая 2024

Зараз звільняють рештки Генштабу. 50 процентів буде звільнено

Можна розповідати що завгодно, але реальність безжальна - від моменту звільнення генерала Залужного Україна лише втрачає і втрачає території. Втрачає території, які за Залужного були звільнені.
За Залужного окупанів зупинили і відкинули від Києва, Чернігова, Охтирки, Сум та Харкова, звільнили Харківщину, Лиман та Херсон. А після звільнення Залужного?
Які були перемоги?
Результат:
вже голосів: 82
59 (71.95%) Ваш варіант
16 (19.51%) Правильно Генштаб не потрібен
7 (8.54%) Правильно Зеленський сам керує
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляiryna _b
Реформи які?
Перехід на натівський стандарт. Наказ був підписаний давно-давно.
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
На мобілізації наполягав ще залужний до речі. Ця свята людина
Два роки назад ?
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляVeselka8
При Залужном слили план контр-наступления которое готовили !!!
Я не говорю что виноват лично он, но слив был!!!
Армия стояла на месте, оборонных заказов не было.
Зеленский умный человек, он политик, он смыслит во многих вещах, и он знает как нужно лучше Украине.
Сейчас у русни в Харьковской области потери 1 к 8!!!
И об этом сказал президент, мы знали заранее о их рывке и они попали в нашу ловушку.
По-этому сегодня они мстят и бьют по жилым кварталам и эпицентрам!!!
Им конец просто конец.
профан повний і такий же дурень поєтому навіть харківький танковий закрив.не на часі
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Харківський танковий належав давно рашикам , інвестори попали в санкційний список після 2014..
L-i-s-a-92af• 26 мая 2024
Ответ дляklaraneill
какие странные варианты в опросе
Каков автор такие и варианты
еліт• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
А за що відповідав? За селфі з усіма підряд?
Ні селфі це у нас Зеленський дуже любить
еліт• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
О, то може Зе і харківською операцією командував

Чи там де успіх то виключно залужний? А де провал - то тільки зе?
Так президент же їздив і перевіряв ці самі фортифікації яких не було
еліт• 26 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
А коли він політиком став на концертах 95 каартала
еліт• 26 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Украина разработала новые планы контр-наступлений большие победы ещё впереди
Розробити може і розробили це все теорія п хто на практиці буде наступати ті що в бусики запихають, ненадійні військові
еліт• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, попереду війна Китаю і Казахстану з рашкою. І розділ рашки
Дай Боже щоб так сталося
Ollka• 26 мая 2024
Ответ дляtanya_217
Є звільнення у зв´язку з віком, здоров´ям і т.д
Ви неуважно читаєте.
alenka3108• 26 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
Відсипте й мені, те, що вживаєте. Щоб і я таких рожевих поні ловила. Бо дійсність вже попаяла до ручки.