Реверанс• 25 мая 2024

Зараз звільняють рештки Генштабу. 50 процентів буде звільнено

Можна розповідати що завгодно, але реальність безжальна - від моменту звільнення генерала Залужного Україна лише втрачає і втрачає території. Втрачає території, які за Залужного були звільнені.
За Залужного окупанів зупинили і відкинули від Києва, Чернігова, Охтирки, Сум та Харкова, звільнили Харківщину, Лиман та Херсон. А після звільнення Залужного?
Які були перемоги?
Результат:
вже голосів: 82
59 (71.95%) Ваш варіант
16 (19.51%) Правильно Генштаб не потрібен
7 (8.54%) Правильно Зеленський сам керує
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляok1904
Та не зовсім, наприклад суглоби,судини ... .
Ось тут тиск причина https://www.google.com/amp/s/varta1.com.ua/amp/iz-...
Ну так а тиск звідки? від ожиріння
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРаната
Залужний не відповідав за фортифікаційні споруди, доречі
За реформи він відповідав, до речі
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРаната
А за що відповідав? За селфі з усіма підряд?
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так а тиск звідки? від ожиріння
То Ви не прочитали статтю.
tala-li• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Вони вже в екрани не влазять.Луснуть скоро
заслужил народ таких хероев
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
сирський в Мощуні
tanya_217• 25 мая 2024
Ответ дляOllka
Хіба що на пенсію відправляють або за станом здоров´я.
Ви знаєте, що не можна просто так звільнити військового? Тільки за службовою невідповідністю, і то не в військовий час.
Є звільнення у зв´язку з віком, здоров´ям і т.д
Раната• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Бур´яна, не палися так відкрито-)
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
сирський в Мощуні
Ну да, сирський винен що мобілізація вчасно не була проведена

Давайте, валіть усе на нього
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРаната
Бур´яна, не палися так відкрито-)
Нє, ну а шо. Його вклад нам не відомий насправді. А селфі можна оцінити їх багато
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляok1904
За реформи він відповідав, до речі
Ні.
Його Зеленський весь час затикав перед людьми.Всім було соромно.
- Помолчи Валера пускай умніе люди скажут.
Це означає що Федорович в них за дурачка був?
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Ще один ідол у народа. Свята людина, не інакше
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990

Давайте, валіть усе на нього
А чого на нього?
Мобілізацію повністю провалив презедент Зеленський
Lora20• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Якась фігня,СН та ОПЖ на Каріби зібралися.Масово
Разом з Залужним звільнений не тільки Шаптала,а ще 16 генералів.Зараз ще звільнять.Хто залишиться?
Значит что-то задумали.
Концы в воду так сказать.

А тут яныка ещё приперли к картопляныкам неспроста.

Идёт какая-то заворуха как было перед войной, подпаркетная мэтушня. А нам с экранов улыбались и говорили не волноваться. Сейчас какой-то движ идёт, не понятно пока ещё какой.
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляLora20
Значит что-то задумали.
Концы в воду так сказать.

І я про те
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
А чого на нього?
На мобілізації наполягав ще залужний до речі. Ця свята людина
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Ви помиляєтесь. За брав на себе ці зобов´язання. Зараз було б легше з поставками зброї, якби пройшла реформа і запрацював вчасно натівський стандарт.
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляok1904
Ні.Бо Головнокомандувач Зеленський і саме його накази виконував Залужний
Lora20• 25 мая 2024
Ответ дляOllka
Майже у кожного військового 45+ років є реальні хвороби, за якими можуть піти у відставку за станом здоров´я. А генерали апріорі 45+. Це вік, коли військові можуть звільнятись у запас маючи певну вислугу років.
Ага за уши от корыта не оттянешь. Воруют бабки миллиардами.

А тут прям дружной толпой расхворались, болячки резко вылезли. Угу поверили.
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
О, то може Зе і харківською операцією командував

Чи там де успіх то виключно залужний? А де провал - то тільки зе?
Veselka8• 25 мая 2024
При Залужном слили план контр-наступления которое готовили !!!
Я не говорю что виноват лично он, но слив был!!!
Армия стояла на месте, оборонных заказов не было.
Зеленский умный человек, он политик, он смыслит во многих вещах, и он знает как нужно лучше Украине.
Сейчас у русни в Харьковской области потери 1 к 8!!!
И об этом сказал президент, мы знали заранее о их рывке и они попали в нашу ловушку.
По-этому сегодня они мстят и бьют по жилым кварталам и эпицентрам!!!
Им конец просто конец.
автор Реверанс • 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990

Першою Залужний і Дудін,зараз сирський і Ко.
Дудін до речі в СІЗО,за те що роздав людям зброю,що дало можливість підходу основних частин ЗСУ
Сонная Сова• 25 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
А до этого за что били по домам и тц?
Veselka8• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Дудин государственный изменник
Он хотел слить Харьков путину, но наши патриоты на местах обо всем знали
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Им конец просто конец.
Злили план? При тому що з усіх кастрюль розказували як буде проходити контрнаступ
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Авторе, велику роль у плануванні зіграли іноземні спеціалісти і консультанти. Не треба робити з людей ідолів
Veselka8• 25 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Украина разработала новые планы контр-наступлений большие победы ещё впереди
lilu1990• 25 мая 2024
Ответ дляVeselka8
Ні, попереду війна Китаю і Казахстану з рашкою. І розділ рашки
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Реформу почали до Зе, при По, але спустили на гальма, саме розсосьотся, оті старі генерали ген штабу .

Допустім хто командуючий повітряних сил в ген.штабі? Він був і при По і при Зе, і ніхто таких зрушити з місця не може, такі гальмують все.
iryna _b• 25 мая 2024
Ответ дляok1904
За реформи він відповідав, до речі
Реформи які?