ВерСаСе• 25 мая 2024
Яким SPF ви користуєтесь?
Підбираю собі спф, для мене головне, щоб його не треба було оновлювати протягом дня і щоб давав матовий фініш або ж повністю вбирався (шкіра жирна, зайвий блиск ні до чого). Порадьте такий спф якщо знаєте
Магиня• 25 мая 2024
Я Вам уже рекомендовала сегодня. Повторять не буду, Вы все равно не читаете)
ВерСаСе
• 25 мая 2024
Ответ дляМагиня
Не знаю про що ви, але я не питала про спф на порадниці не те що сьогодні, а взагалі ніколи))
ВерСаСе
• 25 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Оо, дякую