Непозбувна Бентега• 26 мая 2024

Віддали би своє життя чи життя дитини заради України? Не маючи

Надії навіть що буде мир , не буде корупції
Голосування не кладу , пишіть свої думки
Саджу все зарання• 26 мая 2024
Тема - мерзкая манипуляция.
Зубная фея• 26 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В лавах ЗСУ зараз більше мільйону. Це чиїсь сини, чоловіки і брати.
На ваше питання вже є відповідь - і родини цих військових відповідь дали на ваше провокативне питання.
Бо мета вашого питання не справи, а чисті візгі ’ні за чьто, лєчь під путіна, мені не треба, щоб за мене воювали, мій вибір - життя, жодна країна не вартує жертв’ і всіх цих модних нарративів.
Ви знецінюєте те, що робить цей мільйон і їхні родини.
І маєте змогу це робити саме тому, що цей мільйон не здається.

Феєрічна ницість.
Ні,вони не дали відповідь на це запитання. Ви дозвольте демобілізуватися,тим хто хоче піти з армії. Ото ви й побичите відповідь. А по факту з мільйона воює лиши 300- 400 тисяч. Інші зароблять гроші за лінією фронту. То звісно вони ,доки не в окопах будуть готові і надалі воювати в Києві аба Івано- Франковську.
Потребую апгрейду• 26 мая 2024
Ответ дляФайно Замало
Держава ничего не дала ,люди всю жизнь сами крутились .
Помню 90е ,я младше школьница ,света не было ,папе зарплату или не платили и давали товаром , мешок макарон на месяц
Везде сами ,мне 33 уже ,тоже сама ,зуб лечить плачу , анализы сдать плачу ,за учебу платила ,никаких льгот ,ни субсидий ..
Разочарование в этой тупой машине ,которая пожирает наших людей ,а спихивает на РФ.
Продались заокеанским друзям ,надо было дружить и хитьрить с РФ и Белоруссью ,были б и со светом и газом и люди живые ,города целые .
Слон и Моська (((
Я в пример, как то Азербайджан ставила, там государство между трех огней, и президент молодец, справляется.
Напланетянка• 26 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ви задовбали цими темами! Ті, хто захищають свою країну, без думки порадниць і ботів розберуться, що їм робити. І в коментарях відмічаються лише ті, хто тут сидить 24/7, працюють аж дупа в милі
Сами разберется? Много они могут разобраться когда на них как на животных охотятся и бусифицируют?
Вы уже спешите свою жизнь отдать или пусть военные, чужие родные люди, с радостью за вас гибнут ? При ботов любят орать те, кто сам бот
Мадам Тю-лю-лю• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
А лікарі, яких вивчила ця країна
Вивчила ? Я за свої кошти вчилася навіть на медсестру . Добре екзамени сдала,.але мусила платити бо місця для мене не знайшлося на безкоштовне. Гарантії не було. Багато років працювала за копійки. І що я маю ? З цим військовозобовязана. Навіть коли їхала на постійне місце проживання за кордон..не українська схема! І тут обдурили! Сказали от коли отримаєте громадянство тоді і знімуть вас з військового обліку. Ага ! Зараз мені 45 років буде, раніше в 45 років знімали, а зараз вже ні в 60 .. І навіть коли громадянство отримую, то не знімуть, бо війна. Нічого не дала ,.одна брехня.. сам усе своїми силами!
Шеллар• 26 мая 2024
Ответ дляФайно Замало
Слон и Моська (((
Згідна з Вами, Білорусь виявилась самою розумною. Ондо Лукашенко третій рік дурника грає і між капельками бігає - його народ живий, і по ночам спокійно спить.
А тут крім війни, страшно новини відкрити, бо не знаєш що ще від влади прилетить щоб населення домучити.
Напланетянка• 26 мая 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тема - мерзкая манипуляция.
Почему ? Потому что вы свою жизнь отдавать не хотите. Но топите за то, чтобы это делали другие, а вы лозунги будете кричать?
КаРаКаТиЦа• 26 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Вы можете прямо сейчас присоединиться к этому миллиону и не нужно так нагло переворачивать насчет темы . Таких диванных патриотов как Вы выворачивает от таких тем как черта от ладана , некоторых по причине сидения на халявных харчах в Европах, некоторых потому что есть возможность заработать на войне .
Как бы вас, диванных патриотов не плющило , но факт остается фактом - большинство за переговоры и остановку этой кровавой жатвы .
Никто из нас не принижает героизм наших военных на нуле , но и топить за продолжение войны с каждым днем будет все меньше людей .
Плющить вас.
Бо як би ви тут не розводили зрадливих тем, той мільйон воює прямо зараз. І вас не питає.
А Конституція каже, що захищати країну - обов´язок.
Тому поки ви тут накаляєтеся по емоціях, десь працює ТЦК, якого ви боїтеся більше, ніж рашистів.
І буде працювати.

Топіть обережніше. За патріотизм статті нема, а за коллаборантство є.

Ви пишете, що ’ніхто не принижає героїзм’ і тут же пишете, що підтримують їх тільки ті, хто заробляє на вйні, або в Європі сидить.
Фі.
НаливайКа• 26 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Нет конечно. Еще в детстве поняла, что патриотизм, это один из манипулятивных элементов, наравне с религией. Придумали царьки для управления массами.
при чем тут патриотизм?
тут наш дом, дома и стены помогают
поедьте за границу, без роду без племени, без прав, без ничего и посмотрите зачем защищать свою родину
Файно Замало• 26 мая 2024
Ответ дляШеллар
100% по телевизору развлекалки ,те в окопе гниют ,там 11 млн .выделили на изучение пингвинов ,бегущих стреляют в Тисе., поднимают тарифы ,цены .
За что воевать ,за всё это ?
Зубная фея• 26 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Плющить вас.
І буде працювати.

Фі.
А головне і їх не питають. І тих нових яких відловлюють також не питають. Життя українців нічого не стоїть.
Файно Замало• 26 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Плющить вас.
І буде працювати.

Фі.
Конституция гарантирует свободу передвижения и где мы это видим ? Кордоны замкнули для мужчин ,где ещё в мире есть такое ? В Северной Корее.
НаБалКоніХодять• 26 мая 2024
Ответ дляНаливайКа
при чем тут патриотизм?
тут наш дом, дома и стены помогают
Для чого?
Вумна, аж страшно• 26 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа

Феєрічна ницість.
Всех жаль 😢
Но когда начинают раскачивать тему патриотизма особенно сильно - знайте, вас готовятся убить
Шеллар• 26 мая 2024
Ответ дляФайно Замало
За что воевать ,за всё это ?
І не забувайте, що у нас із закритими кордонами і ловлею чоловіків - демократія та свобода, а в Білорусії страшена тиранія.
Бацькі пам´ятник при життю поставити можна за збереження нації. Що значить не мати стурбованих, європейських друзів.
Як ухурделю• 26 мая 2024
За Украину не отдала бы ничего. Совсем.
західний_діалект• 26 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Нет конечно. А вообще, я всё хочу спросить народ— до 2014 года , что плохо жилось? Наверное плохо, сейчас намного лучше, да?
Народ проклинає владу, хоча сам народ вибрав цю владу.