Непозбувна Бентега• 26 мая 2024

Віддали би своє життя чи життя дитини заради України? Не маючи

Надії навіть що буде мир , не буде корупції
Голосування не кладу , пишіть свої думки
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
До чого! Вигнали би вже русню з нормальною владою! Але ця заодно з кацапами, чи ви не бачите?!
Де заводи з виготовлення зброї в кожному місті? За те плитка, концерти і от це дайте не минайте з простягнутою рукою є, кончене !
Вот вы странная. Народ Украины выбрал эту власть, не?
Ряженка• 26 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
ми воюємо за свою країну, бо не хочемо жити під русньою, влада тут ні до чого

АфродитаПетровна• 26 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Удалено администрацией...
Какая методичка? Вы прибухнули с самого утра?
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Нет конечно. А вообще, я всё хочу спросить народ— до 2014 года , что плохо жилось? Наверное плохо, сейчас намного лучше, да?
Тогда одна проблема в жизни была-виза в ЕС )))
Клин_Кляйн• 26 мая 2024
Нет, я не святая,мне жизнь дороже,это самая большая ценность. Отдам только за своего ребенка. Не понимаю,как мужчины сейчас воюют,в 21 веке.
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так что вы предлагаете?
Ничего?
Я би запропонувала поміняти нинішніх дорогих партнерів на азіатського дракона - Китай. і чекати коли він нападе на рашку
Неместная Я• 26 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
В мене в окупації вся родина лишилась ( батьки) житло, все життя, і мені не треба та війна і повернення тих кордонів, нічого не треба, аби рідних побачити в зберегти життя тих хто ще лишився
То як не воювати далі, і не звільняти території, як ви плануєте бачити рідних, і чи є у вас впевненністю, що завтра рашики не прийдуть в ваш новий дім?
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
А ким ви воювати зібрались? Уже резерв 500 тис набрали?
Клин_Кляйн• 26 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Удалено администрацией...
У меня таких много,странно что вы только одну знаете. Начиная с учительницы в школе до соседок в подъезде,все мужиков попрятали. Все патриотки,только на украинском,вышиванки и т.д.,но сами не идут и мужья рядом с ними.
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
придут аж бегом и выбора уже не будет.
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
а вы ходили считали?
Клин_Кляйн• 26 мая 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Выбрали,на один срок,теперь фиг избавимся,от легитивного было легче избавиться
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
а вы ходили считали?
Так
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
а вы ждете руцкий мир в хату?
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Так
вы сбились в подсчетах.сходите еще раз пересчитайте
А я с Рио-де-Житомира!• 26 мая 2024
Своє - так. Життя дітей - ні.
Ніде миру і спокою не буде поки ж кацапня. Вже тисячу років ці андрофаги ходять кривавим походом на наш народ. Мабуть вбити кацапа це є призначення кожної Людина, що думає про майбутнє
Клин_Кляйн• 26 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Скоро у нас будет так) сарказм, шутка, если что)
Нова державна програма для жінок
єЗачаття :
1. Завантажуєте додаток єБака.
2. Оновлюєте дані: вік, наявність дітей, регулярність циклу.
3. Система підбирає для вас чоловіка для запліднення.
4. Через 9 місяців народжуєте дитину в пункті незламності.
5. Через 6 місяців процедура повторюється, і так до народження третьої дитини. Якщо жінка не оновлює дані і зачаття не відбувається впродовж 60 днів,
штраф 17-25 тис. грн.
Завантаж єБаку, врятуй країну від демографічної кризи!
П.С,: підбір чоловіка виключно через
Територіальні Центри Запліднення

По теме - нет! Никакие территории, никакие земли не стоят жизни людей!
Ага,осталось только на лбу клеймо поставить,волелюбные и непокорные....
Неместная Я• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Я не працюю в тцк, аби когось набирати, чи не набирати. Особисто сама хотіла йти служити,але в мене двоє неповнолітніх дітей,яких нема на кого полишити. Ще якісь питання є особисто до мене. І вас ще запитаю, ви пропонуєте віддати те, що вони вже загребли, ви впевнені, що завтра не прийдуть до вас?
Помогалочка• 26 мая 2024
Так выбора нет. Не будешь жизнь за Украину отдавать, будешь отдавать за россию.
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
так пишут на яндекс сру и так говорит путин сейчас.зачем вы повторяете?вы за путьку?
Дуже дуже вумна• 26 мая 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Есть ещё фраза ’на все готова, чтобы не жить под чужим флагом’.
На все аж маникюр пропустить
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
Ого, представники тцк зайшли в чат
Матраскин Брат• 26 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Хрен(наша влада)редьки(русни) не слаще.
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ого, представники тцк зайшли в чат
нет.я вижу тут этих представников
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Янукович, угомонісь, ти вже сто років як нелєгєтімний
Но документики подписал в РБ прилетел)))
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
Треба віддати, якщо це дасть час і можливість зберегти якнайбільше воєнних з досвідом і відповідними навичками

Землю можна повернути, життя професіоналів ні. Історія Карабаху в помощь
Неместная Я• 26 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Треба більше смертей?
А якщо здатися, то їх і буде більше, бо будете воювати не за свій дім, а за амбіції плешивого
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Хрен(наша влада)редьки(русни) не слаще.
у нас уже была власть расчудесная
sahkana• 26 мая 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Хрен(наша влада)редьки(русни) не слаще.
а вы за алексеича или мертветчука тут клавиатуру насилуете?
Неместная Я• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990

То ви готові всю Україну віддати? А завтра ваш чоловік чи син піде до російської армії, де його пошлють завойовувати нові території для рашки