Анастасія 210• 26 мая 2024

Дитина не хоче розмовляти

Донька 4 роки, вміє розмовляти але не хоче. Спілкується жестами, мімікою та криком або звуками. В дитячому садку взагалі не розмовляє ні з дітьми ні з вихователями. Пробувала спілкуватися з психологами, вони не можуть з нею працювати бо вона не йде на контакт з ними. Що робити?
Rukkol@• 26 мая 2024
Шукати іншого психолога. А що невролог каже?

anna_2014• 26 мая 2024
Аутизм не ставили?
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляanna_2014
Аутизм не ставили?
Ні
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляRukkol@
Не зверталися ще, не можу знайти гарного дитячого невролога
prosto_aisha• 26 мая 2024
Психіатр тоді.
Не ангелы• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Тогда в чем вопрос? Сначала к врачу
anna_2014• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Та хоч до якогось йдіть, у вас є проблема.

So_so• 26 мая 2024
Это вопрос психиатра. Селективный мутизм сложный диагноз, часто идет не один.
dorik• 26 мая 2024
Якщо дитина щось хоче, ви звісно розумієте і одразу реагуєте,навіть на му? А якщо почекати ,що він це скаже,яка в дитини реакція?
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляdorik
Розумію і реагую, вона і розмовляє зі мною але рідше. Кажу їй давай розмовляти більше будемо краще розуміти один одного. Вона відповідає чітко ’ Не хочу’ і все по новій
Nerses• 26 мая 2024
Метаболист- генетик
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляdorik
Якщо я чекаю щоб вона проговорила що хоче вона може почати істерику
imis• 26 мая 2024
Вы не с Киева?Откуда?

Раньше времени себя не накручивайте, потому, что это совсем не поможет в ситуации, включите как говорится, холодную голову и начинайте со специалистов - психолог, невролог.

Те, которые не могут работать с ребенком, это горе-специалисты, они должны уметь работать с разными случаями, поэтому вам с ними не по пути.
dorik• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Я в цьому не дуже розуміюсь, але ви ж самі розумієте, що потрібна допомога спеціалістів.
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляimis
Вы не с Киева?Откуда?

Я з Чорноморська, тут зверталася до психологів вони або не працюють з маленькими або відмовляли
автор Анастасія 210 • 26 мая 2024
Ответ дляdorik
Так звичайно,буду надалі шукати гарного спеціаліста
radellen• 26 мая 2024
4 - уже не маленький ребенок. И врач не обязательно контактирует с ребенком, он может наблюдать и ставить диагноз. Ищите другого врача.
Елена - 79• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Ні
А алалию ?
dorik• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Можливо вам на спеціалізований форум, вам там щось порадять. Головне виключити якусь проблему,що потребує коригування спеціаліста і негайно, щоб не втратити час.
В моєї доньки були інколи істерики, я дуже переживала, знайшла гарного психолога.
Все буде добре!

Ириска222• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Не выполняйте никаких просьб выраженных не речью.
Не понимаю и все.Сксжи, что хочешь.
сладкий_ноябрь• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Вам потрібен психіатр, а не невролог.
сладкий_ноябрь• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Психолог не лікар, вам потрібно виключити діагнози.
сладкий_ноябрь• 26 мая 2024
Ответ дляИриска222
Не понимаю и все.Сксжи, что хочешь.
Щоб додати дитині додатковий стрес?
kissaniya• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Да не надо искать хорошего Идите к любому уже у вас Одесса рядом
Апель-синка• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Ну хорошо, в 4 года не говорит, не хочет, а в 6-7 лет что будет? Скажет не хочу в школу и истерика. Что дальше она не захочет?
Явно уж у ребенка проблемы, нужен хороший специалист.
Mamalia• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Моя закатувала істерику, але я наполягала на своєму. Вона заспокоювалася і починала говорити. Але не в 4 роки. Вам потрібна консультація невролога. Є причина чому дитина не хоче розмовляти.
ALENAelka• 26 мая 2024
’ вміє розмовляти ’ - наведіть приклади розмови
Mamalia• 26 мая 2024
Ответ дляАпель-синка
Это история моей хорошей знакомой. У ее дочки были проблемы с речью, они тоже схватились когда ей было около 4 лет. Сейчас 6, пора идти в школу, она заговорила нормально. Но теперь истерики на пороге школы. Всей семьёй ее водят на подготовительные курсы, уговаривают зайти в помещение((((
Апель-синка• 26 мая 2024
Ответ дляMamalia
И что, у ребенка нет никаких диагнозов, просто разбаловали? Сомневаюсь.
imis• 26 мая 2024
Ответ дляАнастасія 210
Идите на Одесский форум, там ветка Детское здоровье, тема Детки-алалики, зпр, зрр.
Там девочки общаются, они вам и подскажут всё и с чего начинать.
Удачи!