Ждун с Нибиру• 26 мая 2024
Сьогоднішній курс долара - це російське ІПСО?
Чи матрьошки з троллями?!
Шо це хто знає?! Дякую
Луковая• 26 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Хто така Манька? Бо її часто тут згадують, а я по ходу не в темі))
Мерзкая особа, провокатор.
Мадам Подлинник• 26 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Тоже можна! А Яныка?
А нафига вам Янык? Скучаете? ’’Астанавитесь!’’
Мошей ницца• 26 мая 2024
Ответ дляНагайна
ничего, что в стране война?
вы не понимаете, как устроена экономика?
Та нічого, просто вона нам вже надохла і нам ніхто не казав, шо якшо впишемось, то вона затягнеться і комуналка і світло і ше купа всього.
Меломанка Маланка• 26 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
И ничего , кроме Межигорья не было?
Нищеброд
там скільки схем було та компаній, землі розкрадалися з шаленою швидкістю. Вітя з коханкою також любили дуже розкішне життя.
Мадам Подлинник• 26 мая 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
А я об чем
БезВзяток• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
шо не так з курсом. Був 42 став 40
у мене всьо в долярах, хай хоч 200 буде
Она вернулась
БезВзяток• 26 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Черного слугу можно и в Египте найти)
Там коричневый
Пи Пи Пилюля• 26 мая 2024
Шо ви так потужно зраду розганяєте, не на часі. Та й нашо нам той долар, нехай американці за нього переживають
Війна, нашу незламність ніякий курс не зламає
ХаДиДиШь• 26 мая 2024
Ответ дляХристя в тiстi
В Маньки треба питати
Вона експерт по іпсо
Она эксперД по Белгороду так то. Маня Белгородская ХХХХVIII
Трохи злякана• 26 мая 2024
От автора ни одного комментария в теме))) она, наверное, сидит в шоке, что никто курс не устанавливает на воскресенье) а пятницу и суботу она проспала
Христя в тiстi• 26 мая 2024
Ответ дляХаДиДиШь
По пєтіних орєшкових заводах ))
Пожмаковна• 26 мая 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
з чого ви вирішили, що у януковича лише межигірʼя було? половину України продав разом з кучмою
Я не решила, но отовсюду звучало про это Межигорье. Так оно вообще не о чем.
Пожмаковна• 26 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Страусов забыли...
Страусы то копейки, даже смешно об этом вспоминать.
Вон на олх семья страусов 45 тыс грн, один страус 7000 грн. У многих советчиц собаки дома дороже.
vitamin-bd22• 26 мая 2024
Ответ дляНеКонец-Света
был 40, стал 40,8, это в Луцке. А в Харькове, наверное, уже и за 42 перевалил
сегодня меняла по 40,60. с чего бы это в харькове он будет выше чем везде потстране
Мадам Подлинник• 26 мая 2024
Ответ дляПожмаковна
Так то обычные страусы
, а это страусы Януковича!
НеКонец-Света• 27 мая 2024
Ответ дляvitamin-bd22
не с чего, а с начала войны так. Я в обменках по 40.6 не вижу что-то, он на западной уже 41, а у нас 42+