я Кукарача• 27 мая 2024

Грецька мова в школі

Чи є сенс давати дитину в таку школу в 5 клас?
Любовь Калистратовна• 27 мая 2024
А чим воно зайве буде?

Бабуся Бетман• 27 мая 2024
Це ж, мабуть, друга іноземна, а не перша. Все одно її вчать тако собі.
младокошкина• 27 мая 2024
Новогрецька, здається називається ця мова
Якщо як друга мова, то чому б ні
Я вчилася в Інституиі міжнародних відносин, то у нас на курсі міжнародних відносин була група студентів, які вивчали новогрецьку мову (був запит на таких спеціалістів від МЗС)
Ща как дам• 27 мая 2024
Я б хотіла, в мене в роду були причорноморські греки, а от мови не знаємо. Тому суто цікаво
ВерСаСе• 27 мая 2024
И зачем оно нужно если вы не в Греции?

Французский или немецкий полезнее
Залізний занавіс• 27 мая 2024
Ну и зачем он нужен? Если есть намного популярнее языки в мире, тот же испанский, французский.
OlenaMriya• 27 мая 2024
Ого прикольно!!!
OlenaMriya• 27 мая 2024
Это в Киеве?
Чесно брешу• 27 мая 2024
пустая трата времени, знания никогда не монетизируются

Видящие_помогите• 27 мая 2024
Я в Маріуполі навчалася на факультеті грецької мови. Ще й попрацювати встигла. Боже як я любила цю мову. А потім якось закрутилося, переїхала в Київ. А тут ця мова нікому не потрібна, якщо ти не в консульстві-посольстві. В ВНЗ, де її викладають, зазвичай є свої спеціалісти, і нових працівників їм не треба. Тепер тільки дитину іноді розважаю(((
младокошкина• 27 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
О, моя подруга також вивчала грецьку в Маріуполі. І потім працювала в грецькому банку в Києві. То її керівництво розмовляло грецькою і англійською мовою (вона ейчар і її взяли на роботу саме через знання грецької мови)
Видящие_помогите• 27 мая 2024
Ответ длямладокошкина
Я в університеті лінгвістичному викладала. А потім мені контракт не продовжили, бо якась їхня професорка закінчила курси і теж хотіла працювати викладачем грецької. То мені контракт і не продовжили((( За те як якась делегація приїжджала, так чомусь не до професорки тієї, а до мене бігли. Послала всіх лісом, образилася, пішла працювати в іншу сферу.
ДолькиКабана• 27 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Это в Киеве?
У Києві є така школа