Карма хамелеона• 27 мая 2024
Школа, заява. Допоможіть правильно написати
Дівчата, потрібно від кожного з батьків написати заяву, про те щоб моя дитина яка йде у цьому році в перший клас вивчала, як основу іноземну мову - англійську, а не німецьку.
Вдячна за допомогу!
Клептоманка• 27 мая 2024
Директору ХХХ школи
П.І.Б директора
Від П.І.Б батька/матері
П.І.Б дитини
Заява
Шановний(а) П.І.Б директора!
Я, П.І.Б батька/матері, батько/мати учня(ці) П.І.Б дитини, який(а) у 2024-2025 навчальному році розпочне навчання в 1 класі Вашої школи, звертаюся з проханням забезпечити для мого сина/доньки вивчення англійської мови як основної іноземної.
Англійська мова є найпоширенішою у світі та відіграє важливу роль у багатьох сферах життя, тому її вивчення забезпечить кращі перспективи для освітнього та професійного розвитку нашої дитини в майбутньому.
Будемо вдячні за розгляд нашого прохання та позитивне рішення.
Дата Підпис
П.І.Б директора
Від П.І.Б батька/матері
П.І.Б дитини
Заява
Шановний(а) П.І.Б директора!
Дата Підпис
Copy-Paste• 27 мая 2024
Я, ПІБ батька/матері, батько/мати дитини ПІБ дитини, яка йде у цьому році в перший клас, прошу забезпечити вивчення моєю дитиною англійської мови як основної іноземної мови замість німецької.
Карма хамелеона
• 27 мая 2024
Ответ дляКлептоманка
Директору ХХХ школи
П.І.Б директора
Від П.І.Б батька/матері
П.І.Б дитини
Заява
Шановний(а) П.І.Б директора!
Дата Підпис
П.І.Б директора
Від П.І.Б батька/матері
П.І.Б дитини
Заява
Шановний(а) П.І.Б директора!
Дата Підпис
Дякую щиро за допомогу!