Последний вагон• 27 мая 2024
місячні
чому перед місячними так погано,нав´язливі думки,пітливість,хочеться спати,слабкість сильна,спина болить?
може хтось з таким стикався?
Весотехник• 27 мая 2024
Эх, як це классно. Мені 48, почалися збої, 2 місяці немає. Сьогодні забула дезіком намаститись і навіть ніякого запаху, ніяких емоцій, перепадів настрою, тільки вічний жор,як при ПМС-хоч щось нагадує, що я жива.
Киця-бриця• 27 мая 2024
В мене останні чотири цикли така ж фігня, тому співчуваю((( Раніше просто болів живіт, але всього цього жаху з нав´язливими думками і потінням не було.
Последний вагон
• 27 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
ще голова кружится,болить
Броніки для Моніки• 27 мая 2024
У меня в этот раз вообще непонятное. В один миг поняла, что если не лягу сейчас, то потеряю сознание. Проснулась через 17 часов, просто в шоке. Недосыпанием не страдаю.