Copy-Paste• 27 мая 2024
Фешн блогер Люда с Голливуда, как вам?
Кидстаффовна• 27 мая 2024
Стежила в період другої вагітності і поки вона «іксрертом» зі стилю не забацалась.
Тепер це смішніше ніж було тоді, коли було реально смішно
Одна_на_всей_планете• 27 мая 2024
вона вже фешн? трохи дивилася її коли вона з маскою на обліччі жартувала, потім набридло.
ЭмчЭндЭм• 27 мая 2024
Не знаю який вона фешн, але з неї усі сміються. Я про неї дізналась, коли вона народжувала 2 сина і скрізь було відео, де чоловік її заспокоював, а вона казала не маськай. Думаю просто лайфстайл або дитячий контент більш був доречний, фешн якісь у неї недолугий та недоречний
Чумачечая_• 27 мая 2024
Она очень преобразилась, я считаю, что она молодец, реально работала над собой, нашла свою нишу. Из хабалки даже просто в образе преобразилась в стильную особу, даже шарм какой-то появился
празники не помню• 27 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Особенно с шармом они с мамой на пару в комментах отгавкиваются))
Пушкининиана• 27 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Дефки, покажите до и после
Нетутешня• 27 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Как была она хабалкой, так и осталась) ’Девушку из села вывезли, а село из девушки -нет’ - это про Люданю 100%)
Смурфетта• 27 мая 2024
Ого,вона вже фешн. Колись подобалась, коли вона всякі приколи знімала,ще років 7 тому. Пізніше вже ні- не подобається як вона хамить в коментах, з матюками- взагалі неприємно стало. Люди заробляють на нас бабки то ще й посилають во всі місця. Та ну нах,я себе не на мусорці знайшла