Ромашкинная• 06 мая в 07:38
Сніданок на схудненні 7
Доброго ранку і смачного!!!
Ромашкинная
• 06 мая в 11:48
Ответ дляУкр_жіночка
Молодцы!
Дякую, ще дуууже довгий шлях, але радують навіть такі результати.
ПочтальЁнша• 06 мая в 11:49
Ответ дляАгатаХристя
Ви коли небуть займалися, наприклад на біговій доріжці? Коли ви починаєте йти/бігти спочатку ви нічого не спалюєте. Потім трошки. І лише хвилин через 10 активного тренування ви сильніше калорії витрачаєте, організм втомлюється, напружуються, потіє)) я не тренер , мені важко пояснити. Тобто якщо ви піднялися сходами один поверх і прилягли, ви нічонт майже не спалили. І якщо так ви зробили 20 разів за день, мало витратили калорій. А якщо ви стали і піднялися в хорошому темпі одночасно 20 разів без пауз , ви спалите більше калорій.
Так само і умовно прес. Ви зробили два рази зранку, два в обід, два ввечері. І що? Нічого. А якщо зробили один підхід за раз 15 разів, це вже інше.
Я теж не тренер. На доріжці займаюся, іноді... Але мені не зрозуміла сама фізика... Щоб піднітися на поверх потрібно витратити якусь кількість енергії, чому ця кількість енергії має збільшитися коли підніматися 10 разів підряд а не на протізі дня? І звітки ви знаєте, що витратите більше енергії роблячи якусь вправу один раз але довго?
АгатаХристя• 06 мая в 11:52
Ответ дляПесиКот
У меня протеиновый смузи каждое утро. Я не добираю катострафичкски белка
80 г банана
1 порция протеина Orgain,
1 порция коллагена морского
30 г долгой сухой овсянки
80 г творога
220 мл миндального молока без сахара
80 г банана
1 порция протеина Orgain,
1 порция коллагена морского
30 г долгой сухой овсянки
80 г творога
220 мл миндального молока без сахара
Я добираю неактивними доїжджами (флейки), коди не знаю чим добрати. Вони смачні дуже, все ними посипаю. В столовій ложці 5 гр білка.
А що таке одна порція? Це скільки грам?
АгатаХристя• 06 мая в 12:00
Ответ дляПочтальЁнша
На доріжці, де я займаюся, показуються на екрані втрати калорій.
Чому це так працює? Бо коли організм втомлюється, він починає витрачати. За один підйом сходами він не втомлюється. От навіть на тренуванні на годиннику я бачу, що в перші 10 хв не втрачаю , просто мʼязи нагріваються, дихання частішає. А на останніх 10 хв тіло горить, калорії плавляться)) може ю тут спортсмени, тренери, то краще зможуть. Це пояснити. Я не профі, це виключно мої спостереження на моєму тілі.
Я не кажу, що витрат енергії вдома зовсім нема, звичайно є. Еле можна провести експеримент. Находити вдома 4 км, подивитися витрати. А потім піти в парк і швидко пройти без зупинок 4 км, подивитися і порівняти))
іронічна антитеза• 06 мая в 11:59
Ответ дляАгатаХристя
Автор для мене пише. Мені цікаво.
А вам не цікаво, то не читайте. Є інші теми для вас
І мені цікаво, хоч я і не худну.
Автор, ми за вас, чекаємо на нові сніданки
АгатаХристя• 06 мая в 12:08
Ответ дляПочтальЁнша
Ось дивіться, відповідь на всі питання знає чат джіпіті))
Тут все те, що я написала , просто зрозуміло і з науковим поясненням
Завжди мало• 06 мая в 12:08
Ответ дляРомашкинная
Поки ні, але і повільно зменшуватися стали, за перші три дні 1,5 кг пішло, вода, рідина
я мала на увазі- чи після схуднення не набрали назад вагу.
худнути треба повільно і назавжди. я худла десь в 28-29р. і от майже вже більше 25 років тримаю вагу. +/- 2 кг. контролюю. якщо набрала +2, то обмежую себе і скидаю. 2 ленгше скинути, ніж 20
Звожу з розуму• 06 мая в 12:25
Ответ дляПолюю на дрони
еще ’лучший’ вариант завтрака
А с чего вы взяли что мы тут ищем ’лучший’ ?
Вам одно лучше, кому-то другое. Нам ваши ’номинации’ не интересны.
Ромашкинная
• 06 мая в 12:26
Ответ дляіронічна антитеза
І мені цікаво, хоч я і не худну.
Дякую, за підтримку, поради, ідеї!!!
Ромашкинная
• 06 мая в 12:28
Ответ дляЗавжди мало
Набралося.
ПесиКот• 06 мая в 12:33
Ответ дляАгатаХристя
А що таке одна порція? Це скільки грам?
21 г белка в порции. Я предпочитаю растительный протеин
АгатаХристя• 06 мая в 12:35
Ответ дляПесиКот
А покажіть який це саме? Можете посилання кинути?
ПесиКот• 06 мая в 12:36
Ответ дляАгатаХристя
Мамаша в бигудях• 06 мая в 13:36
Ответ дляЗамріяна
якби вам оте що на фото в автора принесли в кафе чи ресторані*????ви б його їли? сумніваюсь. оці ,що пишуть, запустили б такими сирниками в кухаря,бо вони мало того,що негарні, та ще й горілі. як ото якась дитина ліпила. в мене дочка в 14 років робить в рази красивіші. і смачні.
Якщо ви вже насмілилися порівнювати фото сирників з ресторанною подачею, при цьому навіть припускаєте, що хтось невдоволений може наважитися кидатися їжею в кухаря, бо культурні і виховані люди для цього в комунікації викорстовують діалог, тоді дозвольте, будь ласка, звернути саме вашу увагу на подачу і красу вашої страви.
Ваша страва не виглядає апетитною перш за все тому, що вона розміщення у старому битому посуді, в якого вже емаль облізла з усіх боків, а також під ним, на бамбукових серветках є повсюдно брудні плями.
А, отже, перед тим, як гнобити чиїсь страви, подивіться уважно на свої. Рівні? Так. Засмажені? Ні. Охайні чи апетитні?...
Пательню і інший посуд можете не показувати, ми впевнені, вони у вас не биті і вимиті до блиску.
Білка в колесі• 06 мая в 14:37
Ответ дляязззззь!!!
Много) У меня даже муж ест четвертинку авокадо, одно яйцо, кусок сыра и пол огурца. А тут вы одна, я так понимаю)
Не понимаю вкуса авокадо, купила, не придумала с чем его есть
АгатаХристя• 06 мая в 14:56
Ответ дляБілка в колесі
Порізати, посолити, лимоном побризкати - смакота))
Латексне альтер ЕГО• 06 мая в 15:02
Ответ дляТумба-юмба
Автор, подскажите, а какой тайный смысл в этих отчетах на Советчице? Ну, я понимаю, когда фото еды сбрасывают тренеру, диетологу или в каналы марафонов похудения. А в чём ваш мотив? Вы хвастаетесь? Вы думаете, что ваши яйца с рукколой и лавашами тут кого-то вдохновят? Вам обязательно нужно чужое одобрение? Почему вы это не показываете подругам и маме? Что вообще происходит?
Нет, на фоне тем от местных извращенцев и на фоне тем какой-то идиотки или идиота под ником useruser, которая худела на сырках печенье из АТБ, вы выглядите просто как нутрициолог от бога. Но все же. Зачем вы отчитываетесь переде Советчицей, да еще и так дисциплинированно?
Вам одиноко, поэтому вы и разъелись?
Мені дуже цікаво, я ось вже тиждень з автором.
Білка в колесі• 06 мая в 15:03
Ответ дляАгатаХристя
Мне оно как картошка
АгатаХристя• 06 мая в 15:06
Ответ дляБілка в колесі
Мне оно как картошка
Ок. А ви любите картоплю?))
Та_все_ок_будет• 06 мая в 15:07
Ответ дляБілка в колесі
Мне оно как картошка
Картошка тоже невкусная, если её не приготовить, с чего авокадо должно быть вкусным просто так, его надо доспеть и приправить.
Білка в колесі• 06 мая в 15:29
Ответ дляАгатаХристя
Ок. А ви любите картоплю?))
Да, жареную и деруни
язззззь!!!• 06 мая в 15:31
Ответ дляИщу-брожу
Здоровый и спортивный мужчина не может так есть. Это противоречит физиологии.
Никто не запрещает, конечно,, и дрыща взращивать, но приводить его в пример как эталон - смешно и нелепо
А если я завтракаю кофе и кусочек сыра, я вообще бухенвальд?) Нужно нажрать побольше, чтоб худеть?
АгатаХристя• 06 мая в 15:46
Ответ дляязззззь!!!
Тут все залежить від того, чого і скільки ви їсте далі протягом дня… скільки калорій за день набираєте і скільки витрачаєте.
Просто якщо людина худне, то протягом дня легше спалити те, що ти зранку зʼїв, бо рухаєшся цілий день, ніж те, що в 9 годині вечора, бо вже активності нема.
Мова йде про те, що зранку краще нажрати побільше, ніж нажрати побільше в другій половині дня)
язззззь!!!• 06 мая в 15:52
Ответ дляАгатаХристя
Ну а если худеть человеку не нужно, значит он дрыщ или гном, как мне здесь написали) Не спортивный) А те кто с пузом и лишним весом, вёдрами едят и все на спорте. Как почитаешь, просто хохма. У всех правильное питание, спорт, но худеть нужно
АгатаХристя• 06 мая в 15:57
Ответ дляязззззь!!!
Спорт дає якість і вигляд фігурі. Схуднути можна і без спорту, але вигляд не дуже.
А тема взагалі-то про тих, хто хоче схуднути. Хто і так худий, то супер, їм це не цікаво.
А харчування це ж не тільки жир, але і мʼязи. А де вони візьмуться у чоловіка який їсть пів авокадо і шматочок сиру? Білка нема. Так. Він може бути худим. Але це дійсно дрищ
Кавуся• 06 мая в 16:02
Ответ дляРомашкинная
Скільки багато жиру? 70 г на добу багато?
яка у вас вага?
до 30% віз загальнодобової калорійності
або 0.8-1г на кг вашої ваги
до 30% віз загальнодобової калорійності
або 0.8-1г на кг вашої ваги
язззззь!!!• 06 мая в 16:03
Ответ дляАгатаХристя
Так пол авокадо это же утром, а не за весь день. Днем суп с мясом. Вечером мясо, салат. Иногда гарнир.
Знаете, моя дочь занималась профессионально худож. гимнастикой. Летом их каждый год возили на сборы, чтоб форму привести в порядок перед соревновательным сезоном. Вы бы видели что им там разрешают есть, при тренировках в 8 часов в день) Вот там дрыщи, и вроде спорта достаточно