Луноходик_Ик• 27 мая 2024

Яке ставлення в класі до дитини, якщо

Ви приїхали наприклад з Харкова до Львова? Питання мови не турбує?
Зі східних областей багато хто звик вдома спілкуватися російською мовою, це факт.
Чи немає проблем в школі через це?
Ms. Любмая жена• 27 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну відпочинок то одне, а школа. Коли кожен день там
Ну харьковского ребёнка могут буллить на западе даже если его украинский будет намного чище, чем у местных).
Потому что он ’схидняк’ - этого для ненависти достаточно.
Ms. Любмая жена• 27 мая 2024
Ответ дляНЛОша
В сина в класі дівчинка з Бахмута. Ніяких непорозумінь, крім того,що дитині важко було вчитись читати та писати українською. Але це Вінниця, не ЗУ.
Что? Девочка из Бахмута в саду и в школе училась на украинском
Миссис Буркул• 27 мая 2024
Я думаю, что проблемы есть однозначно. Из понять можно. На западу Украины есть посылки, где мужчин вообще не осталось, всех забрали на войну. Поэтому, всё-таки, лучше на ломаном на украинском. Очень большой триггер. Вы когда переедете, вы поймёте всю трагедию украинских ребят оттуда. Когда носятся с русским языком, в они гибнут.
Стебель березы• 27 мая 2024
Автор,я так понимаю,что от людей зависит как ни крути.У нас учитель по английскому выдержала меньше,чем пол года.Она в 14 еще школьницей переехала в Харьков из Луганской области,а в 22выехали во Львов.У знакомой тоже в селе девочку с мамой москалями называли.У нее не очень получалось с украинским,старалось,но сразу же по щелчку не получится (
Меломанка Маланка• 27 мая 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Якщо в Німеччині і Франції адаптуються, то чому б їм не адаптуватися у Львові?
А что им это даст? Уже если привыкать по новому, то в стране где есть страховка и не бросят и будут хвалить за малейшие продвижения в языке, чем обижать как чужого. Да и будующее у детей хоть есть… начинали уже с нуля , кто с Доне ка и Луганска бежал и только время потеряли
СкумбріяП8• 27 мая 2024
Мы на Закарпатье, дети вообще норм относятся, каждый на своём языке. Им все равно
Кумася• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
Переехали с Донецкой области в Днепр, ребенка в школе долбали несколько учителей, что плохо говорит на украинском, даже на собрании родительском на этом акцентировали внимание. Реально, как же это задолбало. Муж работал на Западной еще лет 7 назад, их там москаликами называли, во где жесть.
а нас брат с Харьковщины-бендерами...
Пиу!Пиу!• 27 мая 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Да простят меня жители западной части нашей страны, но реагируют они не адекватно на жителей восточных регионов, автор, много тем было про русскоговорящих в западных областях, поищите и почитайте, и сделайте определенный вывод для себя.
А як думаєте, чому?
ТаЕщеОптимистка• 27 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Перепрошую!) не для срачу створено!
Мені цікаво як діти адаптуються в школах чи немає проблем
Насправді від дитини залежить, я от навпаки чула про випадки, коли приїжджає російськомовна дитина-лідер і вже україномовні діти починають з нею російською розмовляти.
Я зі Львова і в моєму оточенні ще з дитинства завжди були російськомовні люди (в школі, вузі, на роботі, сусіди), ніхто нікого не ущемляв. Зараз питання мови багатьох тригерить, то нема гарантії, що на 100% все буде гладко, але боятися не варто.
І діти швидко вчаться, колись спостерігала, як маленька дівчинка з Вірменії вже через пів року в садочку у Львові вільно українською розмовляла, в той час як її батькам мова давалася важче.
СкрипяСердцем• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
Та ладно, в Днепре в школах по украински в основном только учителя говорят, дети все на русском (на переменах(
Парасюха• 27 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Сорі, так а що не так? В Дніпрі і так всі російською говорять, ще й деякі невдоволені що у школі заставляють вчити🤦‍♀️ вчіть мову, скільки можна на одні граблі
Печально, что дети этого поколения не знают ни украинского в полной мере, ни русского. Как попадаются их перлы в школьных группах на суржике, с кучей ошибок, у меня кровь из глаз.
Парасюха• 27 мая 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Не поверите, пару недель назад ребенок общался со своим учителем во внеурочное время, по поводу сдачи книг. Было сделано замечание - Спілкуйся зі мою українською)
Мандолина Бу• 27 мая 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ето савсєм другоє
Мандолина Бу• 27 мая 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мабуть ви роздуваєте з нічого.
а мені забавно спостерігати, як автор тужиться втримати тему в заданому руслі))) так за щораз делікатно ’а де море?’
Мандолина Бу• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
а я в 1995 році приїхала в Золочів (Харківщина) і бандерівкою називали
автор Луноходик_Ик • 27 мая 2024
Ответ дляЗвоночек
А років скільки дитині? Якщо школа україномовна то чого переймаєтесь? У нас родина російськомовна. Вдома завжди російською спілкувались. Син в школі завжди на українську переходив, бо вчителька так навчила )
Зараз так само в школі спілкується українською, вдома 50 на 50 (+ іноді може англійською чи німецькою щось видать, тоді вже я підвисаю :) ). У дворі друзів знайшов то є і харківяни, і з Маріуполя дівчина, і з Києва хтось був + місцеві. То у дворі діти нормально відносяться якщо хтось з немісцевих переходить на російську, а потім перемикається знов на українську. Про школу я вище писала. Були питання які вирішились.
Дякую!
Дитині 8
Старається. Просто дуже ’ніжна’, все сприймає серйозно. Якщо хтось щось грубо скаже, буде переживати
автор Луноходик_Ик • 27 мая 2024
Ответ дляМиссис Буркул
З мого села теж всіх чоловіків і хлопців вигребли, багатьох вже поховали. Тут, знаєте, страждає кожна точка країни.
автор Луноходик_Ик • 27 мая 2024
Ответ дляСтебель березы
Та отож, від людини залежить. Як попадеш.
Миссис Буркул• 27 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я с вами согласна, но это может быть триггером. Людей можно понять, ну, объективно.
автор Луноходик_Ик • 27 мая 2024
Ответ дляМиссис Буркул
👍Тоді й мене можна зрозуміти, об´єктивно. І багатьох інших, хто виїхав зі своїх міст. Мені наприклад вже немає де працювати, чоловіку теж. Доводиться шукати спокійне життя подалі(
автор Луноходик_Ик • 27 мая 2024
Ответ дляМандолина Бу
В якому руслі ? Яке море? Ви про що?
ВсеПроВсехЗнаю• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
Что за район? Сама с Днепра, в шоке что у нас такое может быть
Жена аллигатора• 27 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Перепрошую!) не для срачу створено!
Спокійно адаптуються і немає ніяких проблем.
Парасюха• 27 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Самарский
Ганцю в кєдах• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
Правильно зробила
Парасюха• 27 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Правильно зробила
А что правильного? Внеурочное время, извольте, разговариваем на том языке, на котором удобно. Есть статья 10 Конституции, которая четко определяет свободное использование и защиту других языков в Украине)
Ганцю в кєдах• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
Ну раз вас життя нічому не вчить, то розмовляйте, тільки краще не в Дніпрі) а то вас вже вдома списали, ще й до нас прийдуть
Парасюха• 27 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
не смешите мои тапочки)
Ганцю в кєдах• 27 мая 2024
Ответ дляПарасюха
не смешите мои тапочки)
Та вже посміялись)
НЛОша• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Сім´я російськомовна. Переїхали,коли дитина йшла в 1 клас. Зараз закінчують другий. Стараються, перейшли на українську, але важкувато їм. Що там було в садочку,як вчили я незнаю, кажу те,що є.