Незламна• 28 мая 2024

В червні в Єгипет? чи це погана ідея? Хто там був

Заместитель Анонима• 28 мая 2024
Були кінець травня початок червня в шармі жарище, але нормально я мерзляк
автор Незламна • 28 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Можна втратити розум від спеки? Дитині 2 роки
Заместитель Анонима• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Та ні, якось Туреччину в серпні важче перенесли
Бибер-анонимер• 28 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бо в Туреччині вологе повітря. В Єгипті сухо і краще переноситься.
Спасу мир• 28 мая 2024
Ми були і в кінці червня, і в липні і на початку серпня.
Жарко, але не пошкодували.
В цей час скрізь жарко. І в Туреччині, і в Україні. Біля моря приємно, вітерець, зонтики.
В іншій зоні кондиціонери.
В місто виходили ввечері.
Гарно відпочили. Не думайте. Потпібно їхати.
Не пожалкуєте.
автор Незламна • 28 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Жарко, але не пошкодували.
В іншій зоні кондиціонери.
В місто виходили ввечері.
Не пожалкуєте.
Порадьте готель плз
Корсет_на_шурупах• 28 мая 2024
добре там завжди.
Що саме вас турбує?
Заместитель Анонима• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Ось спогади 1 червня 21 року, температура була така
Спасу мир• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Порадьте готель плз
Ви вперше?
Чи були вже?
Маруська Му• 28 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так то в тени, а не на солнце.
Заместитель Анонима• 28 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Так то в тени, а не на солнце.
Ні якраз була на сонці
Маю рацію• 28 мая 2024
Все залежить від людини. Я була в травні, більше не хочу, нестерпна спека і пересуватися перебіжками вдень, ввечері нагріте каміння віддає тепло і теж ніби на сковороді гуляєш. Вихід сидіти або в морі або під кондиціонерами. Плюсь шалена радіація.
Маруська Му• 28 мая 2024
Ответ дляМаю рацію
Вот и я помню воздух как из строительного фена.
ТрамвайGirl• 28 мая 2024
Завжди літаємо літом , для нас найкраща пора. Якщо не стояти під сонцем. Навіть мій чоловік, який погано переносить спеку переносить прекрасно . Сухе повітря набагато легше переноситься ніж Туреччина, Чорногорія , Кіпр
Королева ганделику• 28 мая 2024
Были 1 раз в конце мая в Шарме, 42 градуса днем, ночью 30 - привет энтеровирус у всего отеля
автор Незламна • 28 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Оо це важкувато
В мене дитина важко засинає коли жарко нема чим дихати;
Спасу мир• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Порадьте готель плз
Дрімс Біч -
в червні нам на 4-х за 25 тис попався.
Сподобався дуже пляж. Готель середній. Харчування нормальне.

Санрайз Даймонд
взимку були теж дуже гарний, але ціни на нього останнім часом були високі, потрібно ловити гарні пропозиції.

Марітім гольф резорт
Теж пляж цікавий каскадами , трохи специфічний але цікавий. Харчування гарне.

Монте Карло сподобався теж.
Харчування гарне, пляж пологий.

Всі в Шармі. Рибок масса. Обовязково беріть маски.

Обирайте по ціні.
Скрізь є своя ізюминка.
Спасу мир• 28 мая 2024
Ответ дляМаю рацію
Каміння в Єгипті?
автор Незламна • 28 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Дрімс Біч -
в червні нам на 4-х за 25 тис попався.

Санрайз Даймонд

Марітім гольф резорт

Монте Карло сподобався теж.
Харчування гарне, пляж пологий.

Обирайте по ціні.
Скрізь є своя ізюминка.
Дуже дякую
Але що з того списку найкраще для діток
Щоб пологий вхід в воду?
Спасу мир• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Оо це важкувато
Конціонери скрізь. Охолодити поки гуляєте. І засне прекрасно.
Я не люблю спеку.
Але ні разу не пожалкувала, що полетіла в літаку. Теж 3 дітей.
дамаАмстердама• 28 мая 2024
Я в червні літала, але вибрала Хургаду, там простіше, ніж в Шармі. Було комфортно, в обід в номері під кондеем, біля басейну і в морі теж добре.
Спасу мир• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Дуже дякую
Але що з того списку найкраще для діток
Щоб пологий вхід в воду?
Монте Карло …
Клеопатру хвалила подруга.
Але краще туроператору поставити ці умови. І вам підберуть.
Пологий вхід в Хургаді.
В Шармі ці входи маленької площі. Діткам поплюзатись.
Щоб плавати, потрібно заходити з понтона. Там відразу глибина 20 м . З маскою розглядати тисячі рибок. А коли побачиш 4метрову, то кайф. А скати красені які запливали на мілину, метрові, парами.
Люблю Єгипет)
Бабуся мороз• 28 мая 2024
Ответ дляКоролева ганделику
У меня муж как приехал так и всю неделю от номера дальше шаговой доступности не ходил) живот крутило без перестанку
А нас с детьми хоть бы что
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Были в Хургаде в июне и августе.
Нам отлично. С 2 июня по 16 июня было 28-32 градуса. Мне идеально.
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
И мы так.
Ло Шарик• 28 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ні якраз була на сонці
В 6 утра)
Анонім Завгосп• 28 мая 2024
Ответ дляНезламна
Ні, що у панамці та в затінку. Там сухе повітря, тому спеку легше переносити ніж у Турції, на приклад
Заместитель Анонима• 28 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
В 6 утра)
Десь в 11, бо я в 6 не встану точно
Mariia_touragent• 28 мая 2024
Так, спека, але через сухий клімат. відчувається по-іншому. Якщо вітерець, ще легше. Плюс літа в Єгипті- ’не зовсім сезон’ приємно компенсується ціною. На прикладі знайомих-туристів, які як літо, то в Туреччину - ризикнули, обрали Шарм на червень, 12 ночей, готель Нубіан - згадують як один з найкращих відпочинків.
Зараз на літо також робили порівняння-прорахунки- за один і той самий бюджет Єгипет запропонує більше Туреччини (особливо, якщо туристи звиклии до хороших готелів і там, і там).
Ло Шарик• 28 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Десь в 11, бо я в 6 не встану точно
Не чешите). В 11 уже намного больше. Летом днем там температура до 50 градусов доходит.