Головний кошак• 28 мая 2024

Здесь есть юристы. Алименты

Ситуация такая.У моей бывшей невестки соцслужбы изьяли детей(трое).Старшенького,так как он мой внук,я забрала к себе,а тех двух детишек,забрала ее мама.Внуку 9 лет.С моим сыном они расстались 6 лет назад.Сын алименты платит.Ребенка к себе не может забрать ,так как работает и живет в другой области.Работа вахтой и в то время как на работе ,ребенка не с кем оставить.Берет к себе только на каникулах.Вопрос в чем,алименты он платит бывшей жене.Как сделать ,чтоб получателем была я,так как невестка мне их не перечисляет и сама почти не участвует в жизни ребенка.Можно ли все это как то решить без суда?
Ms. Искренность• 28 мая 2024
А у вас який статус? Ви опікун?
Наскільки я розумію це мама повинна платити вам аліменти
Детские_Будут?• 28 мая 2024
Так мені подобаються оті чоловіки, які не можуть. Нагадаю, що у нас в країні, кожна п´ята дитина виховується одинокою матір´ю, і от чомусь матері можуть. А батьки не можуть. Робота ж вона така, змінити її ніяк не можна. Ну, не заради власної дитини, точно.
Ластоноша• 28 мая 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Вот точно
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляMs. Искренность
А у вас який статус? Ви опікун?
Ні,я не опікун.Я, рідна бабуся,при живих батьках дитини і не позбавлених батьківських прав ,не можу бути опікуном
Синди Кроуфорд• 28 мая 2024
Заява батька про нецільове витрачання коштів дружиною. Копії актів про вилучення у неї дітей та ін.доки.
Син платить сам чи по стягненню через виконавчу?
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Як не знаєте всієї ситуації, то не судіть будь ласка.Тато дитини ,коли тільки розлучались,подавав прохання до суду,щоб дитину залишили з ним,але в нас же самі гуманні суди.Дитині ж краще з мамою,а те ,що були свідки і купа доказів,що з неї мати ніяка,то не переконало суддю.
Молодшу школу закінчить і поїде жити до батька.
Леди Г• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Мать на своей волне отец на своей, дети на бабушка, ой. Если у неё забрали детей то почему он ей алименты платит, что за бред
Леди Г• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Зачем разделять детей, остальные отцу дети не нужны???
Синди Кроуфорд• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так у вас нескладна ситуація в плані юриспруденції. Від нього заява до суду, про що я написала вище, тоді РС або судовий наказ анулюють.
Вам, як бабусям, він добровільно перераховує кошти на утримання своїх дітей. Всі щасливі, окрім діток.
Синди Кроуфорд• 28 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Може батьки різні у дітей
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
через виконавчу.Коли розлучалися,то вона відразу й на аліменти подала.
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
его только один ребенок,а те двое от разных мужчин.
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
поначалу она мне их пересылала,а потом перестала.
Відповів всім• 28 мая 2024
Без суду я не бачу вирішення цього питання.
Для початку потрібно визначати місце проживання дитини з батьком (ви в суді будете казати, що будете допомагати у вихованні дитини). І подавати позов про стягнення аліментів з матері дитини.
БоХатая• 28 мая 2024
Ви маєте оформити проживання дитини з вами чи батьком, але через суд звісно
Детские_Будут?• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну, тобто з бабусею суд дозволив жити?
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
В цьому випадку,якраз діти стали щасливими.Їх більше ніхто не б´є,Не замикають в холодній хаті,є що їсти.Нема щотижня нового папи,про деяких ’ татусів’ згадують з жахом.І скажу про себе,що я теж дістала спокій,бо скільки я раз повідомляла про умови в яких живуть ці діти до соцслужб.Викликала поліцію.Зрушення відбулося тільки після зміни керівництва..
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну, тобто з бабусею суд дозволив жити?
Суда не було.Служба в справах дітей і поліція.Дитину забрала,попідписувала документи,що вилучена дитина буде проживати у мене і на тому все.Їй давали в місячний термін привести житло до ладу,бо там гірше бомжатні,а вона його продала за безцінь.Прописана у мами,але там не проживає.Тепер скитається по квартирам,то з одним,через тиждень з другим.Так і живе...
Детские_Будут?• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
До чого тут вона? У дитини є батько і вся ця історія з недоматір´ю абсолютно не нова і вирішується через суди, соцслужби, виконавчі комітети. Вибачте, але з чого ви взяли, що можете щось дати тій дитині? Свого сина ви виховати не змогли, яке їхало, таке здибало. І хоч би зараз взяв на себе відповідальність і витратив свій час та сили на те, щоб дитина жила з ним та була щаслива. Але навіщо? Скину на мамку, нехай мамка із пошуком адвокатів возиться, і дитиною опікується. Ви дійсно не бачите в своєму запросі проблеми? А в скільки судів вже син за рік встиг звернутися, по яким кабінетам вже встиг побігати?
автор Головний кошак • 28 мая 2024
Ответ дляДетские_Будут?
то не вам судити.В мене таке враження,що ви теж недалекі від моєї невістки.І дуже вузько мислите.Роботу по місцю можно знайти,але зарплата в рази менша,а якщо ти путній батько,то стараєшся заробити більше.На даний час він добудовує будинок для свого сина.Йому не байдуже його майбутнє.