Порадьте, будь ласка, як лікувати жовчний без використання жовчогінних, бо від них запалення в шлунку і 12палій. Каміння немає, але жовчний болить і віддає в правий бік(
Moon shine• 28 мая 2024
Поїхати в Моршин,Трускавець. Попити водички мінімум 14 днів і все прочистить
Ответ дляinna5577
Сходница или трускавец
Вам допомогли з подібним?
Ответ дляMoon shine
Вам там допомогли?
Moon shine• 29 мая 2024
Ответ дляMango 34543
Вам там допомогли?
Звичайно))) я після гепатита А почуваюся чудрво. + дискенезія і застой.Дочці ацетон збити вдалося лиш там. В Моршині.
Їжджу щороку і не п´ю таблеток взагалі ніяких. Головне їхати не менше ніж на 14 днів. Краще 16-18.вистачає на рік
Ответ дляMoon shine
Зрозуміла, дуже дякую! Можете порадити якийсь конкретний санаторій?
Moon shine• 03 июня 2024
Ответ дляMango 34543
Санаторії непотрібні. Квартира! Дешевше у 4 рази. Вода і процедури все одно не в санаторії, а в центральній водолікарні. Отож сенсу в санаторії нема. Ви там лише спати і їсти будете. Лікарі є в поліклініці. 1 раз достньо піти ( напроти санаторію Молдова полікліника)
Moon shine• 03 июня 2024
Ответ длясоняшка
а якщо камені в жовчном - можна воду пить? Наприклад поляну?
Ні. Трускавецьку точно ні. Бо якщо камені зрушаться і заб´ють проток- одразу негайна операція. Це треба радитися з лікарями. Залежить де той камінь і скільки їх. Мін вода жене жовч і може зрушити камінь.
Ответ дляMoon shine
Дякую дуже!
Moon shine• 04 июня 2024
Ответ дляMango 34543
Дякую дуже!
Гапроти санаторію Лаванда стоїть поліклініка