Екатерина27• Изменено 28 мая 2024

Вам тут Чаплыга передал

Ржу)))
Бессмертный пони• 28 мая 2024
Ядерного ?

автор Екатерина27 • 28 мая 2024
Не знаю в какой теме его так обидели, но он прям надулся знатно))))
Бессмертный пони• 28 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
А что это за ком с горы ?
Brita• 28 мая 2024
Кто это?
автор Екатерина27 • 28 мая 2024
Ответ дляБессмертный пони
А что это за ком с горы ?
Не поняла
Natka A.• 28 мая 2024
Ху из Чаплыга? Алкаш какой-то?
И почему ждёт пепла?

Он нас знает, мы его нет
Бессмертный пони• 28 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
Не поняла
Кто этот Миха ?
oboeva• 28 мая 2024
вот это оно?
У 2023 році Михайло Чаплига назвав війну росії проти України “спеціальною військовою операцією”, а удари по росії — тероризмом. Це підхопив та увімкнув у своєму ефірі російський пропагандист Соловйов.
У 2022 році Чаплига перед початком війни, глузував з підготовки до війни та давав інтерв´ю пропагандистці Скабеєвій. Також заявляв, що Путін в очах Українців є ’потужним лідером’.
Михайло Чаплига був частим гостем проросійських телеканалів ’Наш’ та ’Zik’ як експерт та політолог.
Пізніше поширював інформацію, що російська пропаганда працює за механізмом ’80% вільної, демократичного майданчика, а 20% потрібного наративу’. І українцям цьому варто повчитись. У ефірі ток-шоу Наталії Мосейчук, заявив, що українські військові ’привели до ситуації повного економічного фіаско’.
У 2021 році Чаплига виправдовував анексію Криму, на його думку, росія її здійснила, бо Україна порушила свої обіцянки й планувала розмістити там базу НАТО. Також Михайло Чаплига заявляв про геноцид російськомовних дітей та порівнював політику партнерів щодо України з планом розчленування післявоєнної Німеччини.
lus_so• 28 мая 2024
Бач, яке ніжне. Я б не сказала, що його прям так вже сильно ображали. Погигикали над мамкіним анархістом та й по тому.

In limbo• 28 мая 2024
Ответ дляBrita
Кто это?
Покровитель ждунів, сепарів, колаборантів, зрадобобиків-всепропальщиків, який сходить піною в ефірах каналів медведчука (не шкодуючи камеру своїх девайсів) які зараз перекочували в YouTube.
Вдячна публіка якраз створює для нього тут благодатну «павєстачку». Улюблений ханурік місцевих малоросок.
Бессмертный пони• 28 мая 2024
Ответ дляlus_so
Ого ... оно тут писало ? А я пропустила такое шоу ...
автор Екатерина27 • 28 мая 2024
Ответ дляБессмертный пони
Кто этот Миха ?
Погуглите
Ms. Wonka• 28 мая 2024
Ответ дляIn limbo
Интересно, а почему к нему СБУ не заходит, почему он свободно шляется, каналы ведёт, к Мосейчук ходит? Сюр...
чир• 28 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Ху из Чаплыга? Алкаш какой-то?
И почему ждёт пепла?

Он нас знает, мы его нет
Берет пример с Медведева?)
irina _d• 28 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
Погуглите
Чи не велике цобе, гуглити ще про якийсь непотріб
Natal_ka91• 28 мая 2024
Цікаво, яким же жіночий форум так його образив...
Quietude• 28 мая 2024
А кто это?) Что за алкаш?
In limbo• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Wonka
Звалив в рожевий європейський туман.
Veronika83• 28 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
В коментах пишут что в этой

vray• 28 мая 2024
Ответ дляirina _d
Это наверное какой- то шифр.
тромба михе, поливая из ведра. 😎
asjaua• 28 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Ху из Чаплыга? Алкаш какой-то?
И почему ждёт пепла?

Он нас знает, мы его нет
Закусити немає, хоче занюхати)
Ms. Wonka• 28 мая 2024
Ответ дляIn limbo
Звалив в рожевий європейський туман.
Ааа, ясно...
lus_so• 28 мая 2024
Ответ дляБессмертный пони
Та тут пару раз його ’аналітичні’ висери обговорювали. Навряд чи воно тут саме писало. Мабуть смм-агенція в нього якась нервова.
asjaua• 28 мая 2024
Ответ дляlus_so
Отож. Віталіку і те більше діставалось, хоч він і нив що віку собі вкоротити хоче)
Tasya-Natusya• 28 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Ху из Чаплыга? Алкаш какой-то?
И почему ждёт пепла?

Он нас знает, мы его нет
Ескперт з каналів Медведчука.
diamond_shop• 28 мая 2024
Ответ дляЕкатерина27
ну про нього не здивуюся, що він сюди може зайти, його калічне ’пророцтво’ на початку війни - ’у серпні 2022 хто втік, той врятується, решта не шкодуйте, буде ядерний удар по Україні’ ну й де? коротше фрік звичайний
Манула• 28 мая 2024
Мабуть сьогоднішнє обговорення прочитав. Моніторить КідстафФ
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3544234
diamond_shop• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Wonka
так він не ходить наче давно за кордон втік, може вже повернувся хз
diamond_shop• 28 мая 2024
Ответ дляVeronika83
В коментах пишут что в этой
він цю хню про зараження пророкував ще у 2022 проїхали
lammama• 28 мая 2024
Шоб тот пепел да на его голову