Яжемать Мне можно• 28 мая 2024
Як вилікувати прищ, який виник де вросло волосся. 6 місяців не проходить(
Постійно запалюється і не заживає повністю вже більше 6 місяців. Порадьте як позбутисья і вилікувати
Файна дівка• 28 мая 2024
Там волосина, треба прибирати.
Може левомеколь допомогли ще, закладати на марлі
Моторошні троянди• 28 мая 2024
Це вже, ймовірно, не прищ. Може кератома, може ще щось подібне, вам до дерматолога
Яжемать Мне можно
• 28 мая 2024
Буду пробувати, просто мені якось соромно йти до дерматолога - типу ой прищик на ніжці)))) Але набридло реально, тільки запалюється і трошки краще, але не проходить(((
Штора с кисточкой• 28 мая 2024
Вам правильно говорят, нужно вытащить волосок и выдавить гной, который там собрался. Обработайте всё и инструмент и кожу, чтобы не занести что-то, а потом мне помогает просто оставить всё в покое, ничем не мазать - ранка засохнет и заживет.
лаМпочка• 28 мая 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
и что? если этот прыщ не проходит полгода,то уже это не фигня. тем более это их работа