Весела пiсенька• 28 мая 2024
Чи може ноут діяти на людину
Відчувається якась вібрація коли торкаєшся тіла людини що сидить за ноутом, коли відпускаєш його вібрації немає. Що це таке, перший раз стикнулася страшно
Весела пiсенька
• 28 мая 2024
Ответ дляАпофиозная
Меня все током бьёт. Даже через человека
Я вже думаю можливо якесь електричне поле діє, не знала навіть що таке буває
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Завернитесь в фольгу, сядьте на диван и посмотрите по телеку, что нибудь, под чашечку успокоительного))
Весела пiсенька
• 28 мая 2024
Ответ дляИграю у края
🤦♀️
Файна пані• 28 мая 2024
Не іменно ноют діє...а всі електоромагнітні поля діють на людину...особливо ЖПС вай фай, 5ж
Кашка-маняшка• 28 мая 2024
А я своєму ноуту закрила була камеру, бо таке витворяв козел... Тільки подумаю! що саме мені треба купити і рорррааз ось і актуальна реклама з готовими пропозиціями. Навіть на озвучую, а просто подумаю.. наприклад фара для велосипеда і вуаля мені вже одна за одною пропозиції велосипедних фар всяких недешевих і не тих що мені підійдуть. Ну час так?? Я відчуваю себе майже згвалтованою. Як захиститись?
Душка-свекрушка)))• 28 мая 2024
Статика где-то проскакивает, вероятно. На вас синтетическая одежда? Или на человеке рядом?
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляФайна пані
5G ще офіцйно не запустили. А поля? Так діють. Ви порахували, скільки в стінах вашої оселі електричних дротів (в м)? І що тепер? Складати ласти?
Файна пані• 28 мая 2024
Ответ дляИграю у края
А навіщо ви мені то пишите?
Чи ви заперечуєте незативну дію штучних електромагнітних на людину?
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Самі відповіли - не відкривайте камеру - повісьте якусь заслінку. Я про це дізналась, коли побачила нічні знімки, уранці....
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляФайна пані
А навіщо ви мені то пишите?
Спостерігаю, трохи. Я не фізик. Спокійного вечора) З повагою)
Весела пiсенька
• 28 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так, була кофтина серединка типу як хутро. Вимкнули покищо, завтра буду набирати в ремонт можливо щось підкажуть.
Будь ласка кому немає що сказати не засмічуйте тему.
Кашка-маняшка• 28 мая 2024
Ответ дляИграю у края
Як так нічні знімки? Хто вас фотографував?
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ноут. Я живу сама. Комп був в режимі сну. Камеру, на той час , не знала що треба закривати...
Кашка-маняшка• 28 мая 2024
Ответ дляИграю у края
А як знайшли фото які робились без вашого відома?
Играю у края• 28 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Робота. Відкрила папку з зображеннями, і офігела((
Пояснення: Вінда має такі опції (або мала). Тому рекомендовано все блокувати (хто вміє).
Після цього, в мене камера завжди закрита. На деяких ноутах, є механічна шторка - закрив і живи спокійно. Я не одна - значить є така фігня((
Кашка-маняшка• 28 мая 2024
Ответ дляИграю у края
Мабудь і на телефоні треба закривати камеру.
Играю у края• 29 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
На телефоні такого немає. Там інша операційна система. Комп...Писала вищє. Треба, ще зважати, на існування зовнішньої камери, ноутам, як правило їі не потрібно. (це факт з життя, чомусь у багатьох, камери закриті...). Може хакери на приколі...Колись мені було цікаво, і таким чином зайшла (через камеру) до сусідів (зараз не займаюсь - не моє).
Кашка-маняшка• 29 мая 2024
Ответ дляИграю у края
На телефоні 5 камер, можливо там ще круче присмотр.
Играю у края• 29 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ні. Ви прочитали уважно мій пост? І попередні. Ви відрізняєте ноутбук (комп) від телефона? Взагалі, для мене ця тема закрита. Гарного дня і чистого неба))