LiquidGlass• 28 мая 2024

Можна носити комбінезон якщо не вагітна?

Мені особисто подобаються комбінезони (саме штани на лямках, якщо простою мовою, не фулбоді), але я бачу навколо що їх носять лише вагітні жінки, навіть в магазині їх рекламують і пропонують лише вагітним... А в інших країнах їх носять і просто так, без якоїсь дивної прив´язки до вагітності... То у мене питання, це дійсно якесь неписане правило в нашій країні що комбінезон=вагітність? Чи це просто не популярний вид одягу у нас?
фафелька• 28 мая 2024
Звісно, не можна. Зразу завагітнієте.

Allka- skakalka• 28 мая 2024
И мне нравится 👍
автор LiquidGlass • 28 мая 2024
Ответ дляфафелька
Звісно, не можна. Зразу завагітнієте.
Я не боюся завагітніти від цього. Просто не хочеться дивної реакції оточуючих.
фафелька• 28 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Ніякої дивної реакції не буде. Це просто штани. Ви собі вигадали щось, носять комбінезони різні люди, не лише вагітні)
автор LiquidGlass • 28 мая 2024
Ответ дляфафелька
Дякую, заспокоїли.
Звісно ніхто косо не подивиться на чоловіка в overalls. Але в мене була ситуація на роботі коли колеги вирішили що я вагітна (мене навіть не запитали), довго чогось очікували, а потім коли дійшло що я не вагітна ще й на мене образилися. Я дізналась про їхні фантазії тільки після того як образилися. От і думаю, це я щось не так зробила, ненароком ввела їх в оману, чи то вони трохи того...
фафелька• 28 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Дякую, заспокоїли.
Нє. Це вони дивні і нетактовні, не беріть у голову навіть. І носіть, що подобається)
Ксения З.• 28 мая 2024
Можно