Птица Говоруша• 28 мая 2024

Не можу з чоловіком знайти спільну мову, каже що я нічого не роблю

Живем у мене з моєю мамою вже 7р. Є діти малі. Пожили були на квартирі трішки, потім я порахувала що дорого і переїхали до мене, він правда зробив ремонт в ванній і прихожій. Рік назад померла його мама, дім маленький там вільний, я вже як випросила давай там жити, але туалет і ванну там треба зробити бо немає. Погодився але зараз на роботі є багато роботи, хоче доробити і там братися пристроїти. Я недавно пішла там прибрала трішки, павутиння, підлогу помила, килим скрутила бо треба його вже чистити. Сказав йому так некомфортно і постеле назад )) і щоб бистріше туди заселитись я нічого не роблю, йому не допомагаю а хочу з нього тільки щось. Він зараз ходе по врачах, тиск, панічні атаки, врач поставив тривожно депресивний стан, і я хіба не розумію чого його чіпаю цими розмовами і т.д.
А те що на мені 2 дитини, їсти, прибрати і т.д то так, нічого. І що в мене теж депресія і думки страшні, але я тримаюсь бо до дітей ніхто не подивиться, не нагодує, в мене немає просто іншого виходу ( мама допомагає, але зараз вона на літо в село на городи поїхала. Що я теж здоров´я рухнуло як ніяк родити двох дітей.
Він типу на роботі, гроші заробляє. Кажу я б теж працювала, каже то іди собі, а куди дітей діти то не думаю абсолютно і від цего мого питання відмахується і питає що я з нього хочу, чого прийшла до нього говорити (
Менша в садочку, старша закінчила перший клас, і куди її пристроїти щоб на роботу ходити я абсолютно не знаю (
Це я багато потребую зі сторони як?

Дякую 💐
Дама_с_караваем• 29 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Т е муж зарабатывает, болен, ещё что-то делает но мало, все мало. Ну пристрелите его, найдите попроворнее
Согласна, мужик уже выжатый.

автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Правильно, вигоняйте!
йому є де жити, створить нормальну родину
а ви до мами іншого притягнете
Не хочу я ніякого іншого, взагалі нікого!
А чим ця по вашому не нормальна? Я багато прошу, на дивані днями лежу, діти голодні, брудні,?
Малинка• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Він працює, і ввечері ще працює. Приходе пізно. І зранку йде. А я варюсь цілий день з своєю мамою, це мама але це тяжко разом в одній хаті
Так Ви ж пишете, що мама вдома , чому за цей учбовий рік Ви не пішли на роботу тоді ?
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляМалинка
Так ви ж з мамою живете , чи ні ?
Її зараз тут немає, поїхала в село. На день приїжає. Так звичайно можна лишити
Попихтю та й годі• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Автор. У вас не младенцы. Чего вы так устаёте и что делаете целый день? Ищите работу на пол дня. Хоть уборка какого то магазина или аптеки по утрам. Что угодно. Муж ваш уже загибается. Вы этого не видите?
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
Продленка во всех школах есть
Не в всіх, в нас беруть тільки дітей пільговиків.
Не потрібно казати за всі якщо ви точно не знаєте це
Атятя_тётя• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
От вас через экран телефона только почитав эту тему хочется бежать, а я даже не ваш муж
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
І? Він дорогу додому не знає?
Добре хто за школою живе
Нам потрібно транспортом добиратись.
Я не пущу дитина 7р саму ще!
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Осенью мама ваша вернётся с огородов, вот и присмотрит за детьми. Вы на работу. Немного маме приплатите за помощь. Он же всегда такой был, не олигарх, не терминатор по здоровью. Или вы думаете, что на вас с 2 детьми будет куча желающих богатых мужчин?
Та не хочу я тих мужчин взагалі, ну його, дістало вже

Попихтю та й годі• 29 мая 2024
Что то мне кажется, что скоро в домике мужа, муж будет жить с новой нормальной женой, а не с этой кишкомоткой ленивой.
Забагаловка• 29 мая 2024
Вроде ж с утра до вечера на работе, и содержит 4х. Ремонт сейчас дорогое удовольствие. И да, чаще всего дети это забота женщины, в тч куда их устроить чтоб выйти на работу. Удалёнка для мамы в самый раз если возможно. Не ссорьтесь, муж у вас не лентяй, и маме вашей вон ремонт какой то сделал.
lisa2101• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Главное желание. А там видно будет. Вы сами себе ищете оправдание.
Ms. При теле• 29 мая 2024
На самом деле словами о том что вы ничего не делаете, ваш муж хочет вам сказать о том, что бы вы обратили внимание на то как он много делает для вас.Такое часто случается в семьях где жена очень редко, а то и вовсе никогда не хвалит, не восхищается и не говорит слов благодарности, а ведь любой мужчина хочет быть героем в глазах своей женщины.Поэтому скажите, своему мужу, что вы цените все то что он для вас делает и очень благодарны ему за это.А так у примеру,он сделал ремонт в ванной но вы вместо того чтобы похвалить за это, стали говорить еще об одном ремонте, в глазах мужчины это выглядит так: сделал ремонт и не похвалили, нет отдачи, зачем тогда делать что-то еще ведь все равно не похвалит.
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну так, не було в планах няньчити до 40 дитинчиних рочків, раніше від грудей відлучати треба
Що ви верзете? 😳Це дитина 7р не 10!!! Ви взагалі мама?
В моїй хаті моя правда• 29 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
И чего же бежать? Мужик вместо того,чтобы зарабатывать деньги, гонит на работу жену, хочет чтобы она и по дому все, и с детьми. Его насильно никто не привязывал и не трахал: не можешь обеспечить детей -не заводи.
lisa2101• 29 мая 2024
Ответ дляMs. При теле
Может и ноги ему целовать? У Вас рабское мышление.
Атятя_тётя• 29 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Автор никак не определится то ли муж ленивая скотина, горшков с ним не склеить и вообще не её человек, то ли никого другого не надо.
Попихтю та й годі• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Он вроде бы работает с утра до ночи, не?
Не в е могут по 100 тысяч заработать работая по 8 часов 5 дней в неделю
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так мама цілий день дома? Ви троль
Це до кінця весни вона вдома, а потім в село

До тут за фігня з тролями? Чуть що троль ) а що воно дає цей троль? )

Малинка• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша

Так а чому Ви протягом року на роботу не пішли? Коли вона вдома весь рік до літа ?
В моїй хаті моя правда• 29 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Нужно работать не с утра до ночи, а головой. Обычно те кто работают якобы с утра до ночи просто не могут организовать свой график или создают видимость работы
Попихтю та й годі• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Он такой как есть. Автор родила 2 детей и не видела какой он? У нас пол страны работяги, для вас это новость?
Атятя_тётя• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так вроде и обеспечивает и ремонтирует, но все автору не то и не так. Болеть ещё вздумал.
Забагаловка• 29 мая 2024
Кем вы работали до декрета, возможно что то удаленное найти. Школа к дома с продленкой, есть такие варианты?
На маму вам не стоит рассчитывать, она и так устала и тикает в село
В моїй хаті моя правда• 29 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А он не думал прежде чем детей делать? Ммм? Ах ну да тут всегда виновата женщина
Поддакиваю иногДА• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я мачуха, а що, не схоже?)
Попихтю та й годі• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не всегда. Обычно, я на стороне женщины. Но в этой ситуации, автор выглядит странно. Злой ленивой и глупой
Поддакиваю иногДА• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша

Ну так хай зі школи забирає дитя ваше, в чому проблема? Чи просто на роботу не хочеться?
Малинка• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну, взагалі діти та їх матеріальне забезпечення це не тільки обовʼязок чоловіка . Обидва батьки повинні їх забезпечувати , не лише чоловік . Так само і організовувати їх життя : забрати/ відвезти в школу садок/лікарняний ітп
І якщо в сімʼї не вистачає коштів , а сімʼя живе з бабусею , яка може допомогти в цьому - то дивно чому працює лише один з батьків
автор Птица Говоруша • 29 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Покажи фото, успішна леді і кухню свою яка засрана!