ТихоЯ• 29 мая 2024

Переоформлення машини

Дівчата, може є тут юристи чи той, хто розуміється на цьому. У звʼязку з цією мобілізацією чоловік вирішив перестрахуватися, у нас машина куплена коли ми були вже одружені, записана на мене. Але він був у юриста і той каже, що треба всеодно дарувати дружині частку 50%, бо типу все що куплено в шлюбі ділиться навпіл. Хтось таке вже робив? В техпаспорті я записана як власник, чи є сенс щось переоформлювати чи ні. Я ще розумію, якби він був власником, а так…
Дякую за відповіді
Манкоголік• 29 мая 2024
Ответ дляМюллерная
так не впливає ж ні на що, зелені і промосковська опзж зараз рулять радою :)
А, как совершеннолетнего ребенка вывезти - так не депутат, дп?

Мюллерная• 29 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
ви переводите стрілки.
приклад має показувати діюча влада а не минула
Манкоголік• 29 мая 2024
Ответ дляМюллерная
ви переводите стрілки.
Та ПА депутат или нет?
Мюллерная• 29 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
Та ПА депутат или нет?
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях.

Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт – за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду в Інтернеті.

Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».

Де в молодої сім’ї є один клопіт – обрати квартиру в місті чи заміський будинок.

Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери – реальні строки.

Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.

Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.

Де підставою призначення на посаду стають розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.

Де дороги є, а дурнів – немає.

Це – Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.

Україна, в яку повертаються.

Україна, якою ми будемо пишатись та цінувати, а всі решта – знати і поважати.

Україна – з якої не поїдуть наші діти.
Манкоголік• 29 мая 2024
Ответ дляМюллерная
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Де дороги є, а дурнів – немає.

Україна, в яку повертаються.

Україна – з якої не поїдуть наші діти.
Ясно
То другоє