Доктор Варвар• 29 мая 2024

Зошити-тренажери для повторення вивченого матеріалу. 2 клас

Добрий день. Я за кордоном. На літо планую забрати дітей до себе. Виїжджати з України плануємо 31 травня відразу після останнього дзвоника.

Мене цікавлять зошити-тренажери, щоб дитина могла постійно в них займатись влітку. Підкажіть, які взяти?

Чи просто йти в книжковий магазин і там можна вибрати будь-які, бо усі вони підходять для повторення вивченого матеріалу за 2 клас?

Підкажіть, що ще буде потрібно на літо?

Запитала класного керівника, але вона дасть цю інформацію вже в червні.

Дякую
ОленаЯ• 29 мая 2024
Серія Літо-літечко цікава дітям.
Все возможно• 29 мая 2024
Я дружу зі словом, Планета математики:вирази; задачі. Літо літечко перехід з 2 у 3. Ще збірник задач, скину фото як знайду.
автор Доктор Варвар • 29 мая 2024
А скільки взяти таких зошитів? Чи вони розраховані на ціле літо?
автор Доктор Варвар • 29 мая 2024
А книжки, які взяти з собою?
Пушка заряджена• 29 мая 2024
Я заходила и заказывала с сайта Ранка что мне нравится
Невидимка• 29 мая 2024
Дуже раджу цю серію.
Там і вправи є
Рожева юбка• 29 мая 2024
Я щойно в Основи заказала. Веселі канікули, чи щось таке...подивіться.
Рожева юбка• 29 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Дуже раджу цю серію.
Там і вправи є
Яке видавництво?
Платье Длинное бальное• 29 мая 2024
я ніколи таким не заморочувалась - канікули для відпочинку дітям дані. навіть якщо щось забуде то потім швидко надолужить
Тепличная• 29 мая 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Вірно.
Але вище на англ мові книги мене все ж зацікавили. Точно буде корисним
автор Доктор Варвар • 29 мая 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Моєму сину не легко дається навчання, на жаль він мусить трішечки займатись. Бо буде дуже важко
Джага-джага• 29 мая 2024
Берите любые , я обычно в книжный прихожу и там выбираю, есть такие маленькие совсем, отрывные. Там ничего лишнего, это для самостоятельных в классе.
Платье Длинное бальное• 29 мая 2024
Ответ дляТепличная
Вірно.
книжки можливо. якщо самі захочуть :)
Майструю крила• 29 мая 2024
Минулого року брала дитині такий. Дуже добре зайшов. Там немає здоровенних малюнків, які створюють зайвий об´єм зошиту - формат цього тренажеру, як пів учнівського зошита. Завдання по суті, по пройденому матеріалу, без прелюдій).
https://rozetka.com.ua/289419398/p289419398/
Пушка заряджена• 29 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Была серия Мобилки у Ранка
Не знаю сейчас есть или нет

Детям еще морально легче, когда странички маленькие :)
Все возможно• 29 мая 2024