Наштовхнулась на відео
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ длязавитушка
Слава Богу, шо ми вибрали найвеличнішого лідера сучасності, який побудував шикарні фортифікації в Харківській області. Інспектував їх особисто. Тепер хоч Харків в 100% безпеці.
Смешно. Правда, почему-то плакать хочется
Ответ дляliss
Склады повзрывало, вместо строительства фортификаций с расией бурьян а деньги в кармане . Сыны зарубежом (((
Пусть катится куда подальше и своего вирока захватит .. Нудит от всех ((
ДБР з вами чомусь не згодне. як же так, це ж повністю протирічить тому чим вас годували останні 6 років
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
знал все, поєтому и взрівал складі с препасами
И дороги строил как раз там где пошла русня, и разминировал чонгар, и Залужного снял, и шашлыки обещал...
Ответ дляliss
Дбр 😹ржу в голос …pardona por favor ..
меня 6 лет кормили процветанием .. ну как ??? В каком месте процветаем ? Народ имею ввиду , не пингвины .
але ж ви завели пластінку - спалив склади, спалив склади, навіть зелені вже визнали що набрехали.
якщо ви вірили в зелені казочки то чим я вам допоможу? я плакала коли взнала результат волевиявлення українського народу
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляSara Ice
И Порошенко не построил линий обороны, и Зеленский. Времени было вдоволь. Оба хороши.
Вот только зеля приказал разобрать блиндажи времён по
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляJimson
Проти Петра Олексійовича тривалий час працювала потужна пропагандистська машина. Дивно, що його не звинуватили у виверженні Везувію, який поховав під шаром попелу Геркуланум та Помпеї.
А сейчас не працюэ? Только поднялся скандал с укрепами в Ха обл так начались выбросы про укрепы времён пороха. Вот только уже шестой год у нас през найвеличніший, где укрепы его времён?
Ответ дляРойЛеля
Сподіваюсь Зеленського теж посадять
Швидше за все, на мою особисту думку, через декілька років він їздитиме університетами з лекціями ’Суворі будні Героя’ або, разом з Оленою, стане зіркою кулінарно-розважального шоу ’Двісті страв із оселедця та скумбрії, і це тільки форшмак’ на регіональному російськомовному телебаченні умовного Ашкелона або Мюнхена
Ответ дляliss
Вот единственный стойкий человек. 😹)))
Ни у кого с владоимущих не вышло с инвалидного кресла встать на шпильки )
почему то верю что войны она б не допустила … про степень воровства не говорим они все воры .
Про це, до речі, варто замислитись. Тітка хитромудра, але свою ’посадку’ проморгала, не звалила вчасно. Але до вищої ліги вона вже не прорветься, швидше за все.
Natalie 81• 29 мая 2024
Ответ длязавитушка
І ше Кучма виноват, і Йуля, і Байден, і Макрон.
Головне памятать -Вова ні в чому нє виноват. То все папєрєднікі. А Вова-Боневтік. На ньому одному все тримається. Надихає наш народ на боротьбу. Страшно подумать шоб було аби не він.
Хайбивтік він вже,або Кращебвтік
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляViktoria_St
У Залужного тоже рыльце в пушку
Не стоит идеализировать его
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляViktoria_St
У Залужного тоже рыльце в пушку
Не стоит идеализировать его
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляNatalie 81
Хайбивтік він вже,або Кращебвтік
Был Боневтік, стал Херпіду
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляХитрый Лис
У Залужного тоже рыльце в пушку
Не стоит идеализировать его
Да шо вы гаварите, то ли дело 🧀 - идеал идеальный. Много он территорий освободил?
А що забули вже білборди Порошенко проти пуйла? Тоді було зрозуміло, що русня готує напад.
Не розуміли це тільки ’уставшиє от войны’ Зе - виборці.
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
’вони казали Зеленський прийде буде буде війна, буде хаос, буде долар по 45’
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
Так доллар только по 41)
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляViktoria_St
Мне нет дела до сырского. Они все одним миром мазаны
Залужный - не божество. И это факт