Наштовхнулась на відео
Ответ дляAbrado
І шо? Типа при пороху війни б не було бо він вже на поводку у хутіна був? Порох винуватий в тому, що люди голосували за кого хоч аби проти нього. Мені що Зеленський, що Порох - довбані корупціонери
Порох винуватий,що люди голосували?)) Не залежно від персон, де логіка?)
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляfishcka
а ну-ну, подробиці можна?
так цікаво стало :)
Увы, не пойман - не вор
Ответ дляNatka A.
А що забули вже білборди Порошенко проти пуйла? Тоді було зрозуміло, що русня готує напад.
Не розуміли це тільки ’уставшиє от войны’ Зе - виборці.
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
’вони казали Зеленський прийде буде буде війна, буде хаос, буде долар по 45’
Насолоджуйтесь тепер!
Як там казав ваш кумир:
Вони цього не розуміють. Але хай сміються тепер
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляAbrado
Логіка в тому, що був таким ’прекрасним’ президентом, що люди готові були голосувати будь за кого але не на нього.
А все потому что голосовали за условно дешёвую колбасу, а не за безопасность и стабильность
Ответ дляLudaSHS
история советчиц
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2296837
З тієї теми вже не всі живі (
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляViktoria_St
Так это клевета называется
Ну извините, что задела вашу святость🤷
Viktoria_St• 29 мая 2024
Ответ дляХитрый Лис
Ну извините, что задела вашу святость🤷
Вы меня к лику святых уже приравниваете?
не нужно
Юся шопоголик• 29 мая 2024
Ответ дляsuper-kidd
Почему Прошенко, до сих по не сидит,
где линии обороны, на которые за его каденции ушли миллиарды??
Где все?
Ви б ще згадали дитячу лікарню майбутнього Ющенка) на яку всією Україною гроші скидали
Ответ дляLudaSHS
история советчиц
Нічого не змінилося)
І претензії і вимоги ті ж самі)
super-kidd• 29 мая 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Ну там хоть при Зеленском достроили...
Ответ дляLudaSHS
история советчиц
Ух - ты!
Прям перепись Зе избирателей.
Как в те годы вернулась: ’почему Порошенко не закончил войну? Мы устали воевать’
Теперь хоть отдохнут, несчастные...))
Прям перепись Зе избирателей.
Теперь хоть отдохнут, несчастные...))
Ответ дляFilomena
Нічого не змінилося)
І претензії і вимоги ті ж самі)
да Оля всегда это писала, тогда были в меньшинстве.
сейчас Оля пишет и так и будет.
костяк Старых военных тем оказался прав.
знаете, мне в тема реально доказывали что вот вот будет супер при зеле, что порошенко - кровавый, и что я чего то не понимаю. потом с почетом советчицы внеПолитики ( те что в таких темах За Зе горой) меня перевели с порохобота в зелебота, сейчас снова куда то переведут.
все то же, шаблонность мышления. по колее.. простые выводы , простые решения.
сейчас Оля пишет и так и будет.
Ответ дляNatka A.
Ух - ты!
Прям перепись Зе избирателей.
Теперь хоть отдохнут, несчастные...))
Прям перепись Зе избирателей.
Теперь хоть отдохнут, несчастные...))
очень интересно наблюдать за аудиторией, что меняется. векторность.
плохо ...что живешь в этой системе. и все мы в одной лодке и мало что теперь от нас зависит..
А найти пару тем старых натолкнула тема о Порникове. я помню где то я писала его прогноз в 2015 году, что путин нападет, будет сухопутный коридор на крым и что война продолжится.и что никто не остановит рашу никакие договора... не нашла по поискУ, может тема удалена, как военные темы 2014-15 гг
нашлась эта и еще пару
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Ответ дляfishcka
тоді про що ви говорите?
я про вас теж можу якусь гадость написать, доводьте потім що я коза
Можете писать, что хотите - ваше право
Вся правда рано или поздно всплывёт. Мне известно только о пару схемах, которые он крышевал, а сколько из на самом деле 🤷
Ответ дляLudaSHS
история советчиц
І ’ітоги подведьом’ ось цим дописом з тієї теми:
А ше тема корисна тим, що там більшість вважають авторитетом Шарія
Нехай ті учасниці зайдуть туди і почитають свої дописи.
Хоча чому дивуватись: більша половина порадниць ще в минулому 2023 році жмурукала-обнімакала вслід за раша агентами, як папуги
Ответ дляLudaSHS
нашлась эта и еще пару
Ще Портніков про вибір 2019 року:
’Будете так побити - будете уопати могили’
Ответ дляMetelitsa
Да те же люди сейчас пишут в Политике
И все тоже
И да - популизм и технологии процветают
И все тоже
И да - популизм и технологии процветают
Ответ дляХитрый Лис
Можете писать, что хотите - ваше право
про Порошенка тоже стільки всплило що вся зелена рать не може його уже 5 років посадить хоть дуже старається
Aksinia 111• 29 мая 2024
Ответ дляМанула
Принаймні людина розуміла, що із себе представляє роZZійська фашистська федерація, а не зелене шапіто з монозбродом ...
Та да, ’представляли’ , сколько при порохе каналов с руснявой пропагандой вещать начало . Медведчуку повезло с таким президентом как Порох .
Ответ дляAksinia 111
Да, то лі діло зараз з єдиним Зе-марафоном на чолі орденоносеці мосійчук-сук@бєєвої, чиї сини не ухилянти, а емігранти, за мільярдні бюджетні кошти ... ))