Значит надо• 29 мая 2024
Яку школу обрати 194 чи 252 м Київ
Ось і все питання. Проходимо в обидві. Дитина йде до першого класу. Знаю, що потрібно йти на вчителя, хотіли до Компанієць в 194, але, на жаль, нам ще при прийомі документів сказали, що неформально в неї вже клас набрано (( Про інших Безуглу і Когут відгуки різняться.
В 252 радили Іщук, але вона працює за програмою Інтелект, син її не потягне (( За іншу (Власову Наталію) взагалі нічого не знаю((
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
194 рекомендую.
Дякую, а за Безуглу чи Когут не знаєте відгуки?
Я тертий жук• 29 мая 2024
Ответ дляЗначит надо
Ні, на жаль. Я вам колись відписувала і Компанієць рекомендувала. В школі хороший адекватний директор. Організація Освітнього процесу на високому рівні. Мені є з чим порівняти.
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
194 очень сильная
Також таке чула, не знаю чи це плюс чи мінус) Зараз важко ще сказати, як буде навчатися дитина.
А початкова школа, як мені сказали, практично всюди однакова, дуже багато залежить від першого вчителя, от не хочеться прогадати.
Син був в 3 садочках, так сталося...
В першому мені начебто і все подобалося, а він завжди йшов зі слізьми і криком (( Яслі... говорити ще не міг, що до чого. Півроку походили, потім перевелися по направленню в логопедичний, тут у нього вже була 1 улюблена вихователька, дуже швидко звик до неї, інша гірше. Потім через війну довелося знову змінити садочок, і накінець то він йде туди з великим задоволенням, не хоче навіть йти додому, а якщо залишаю через хворобу вдома, плаче (
Не хоче йти в школу, хоче в садочок (( Хочеться знайти такого вчителя, щоб дитина хотіла до нього.
Син був в 3 садочках, так сталося...
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Так, так. Було таке)) Я вже тут писала. Ще довелося спілкуватися з однією мамою, що дитина навчається в цій школі, то також радила Компанієць. Але до неї точно не попадемо ((
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
А не підскажете, чи можна попроситися в директора до іншого вчителя, наприклад? Зможе піти на поступки чи навряд ((
Я тертий жук• 29 мая 2024
Ответ дляЗначит надо
Син був в 3 садочках, так сталося...
Ну не прям ДУЖЕ вона сильна. Але на достатньому рівні. Але це точно стосується серелньої і старшої школи, в початковій нічого складного не буде.
А вам не говорили, зараз в 194 росток чи нуш?
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Сказали, що Нуш. Я ще й здивувалася, бо по-моєму, говорили що математика за Ростком.
Але чула таку інформацію, що скоро залишаться тільки Нуш, Інтелект і Крила.
Я тертий жук• 29 мая 2024
Ответ дляЗначит надо
Думаю, що можна. Але я проситися не вмію, наприклад, тому мені це безнадійно. Але парочка людей в наших класах була ’за домовленістю’ . Подробиць не знаю і не здогадуюся.
Я тертий жук• 29 мая 2024
Ответ дляЗначит надо
Таке вже 100 років говорять, але росток до сих пір живе. Мабуть тому, що він москальський, так говорять.
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Так, також таке чула, що саме через це.
Значит надо
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
От і я така сама)
Я тертий жук• 29 мая 2024
Але нуш теж непоганий, там порівняно зі старою програмою, дещо взято і з ростка.
Королева краси• 30 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
А розкажіть про директора. Ми плануємо переходити в середню школу. І з першої зустрічі він мені трохи дивним здався. Але можу помилятися.
Значит надо
• 30 мая 2024
Ответ дляКоролева краси
А чому дивним?)
Я тертий жук• 30 мая 2024
Ответ дляКоролева краси
Ну як особистість він нас мало цікавить:) але він як організатор молодець, в школі порядок, все чітко, ясно. Колектив вчителів в середній /старшій школі ок. Хоча тут як усюди - комусь щастить менше, комусь більше, але без дичини, як буває в інших школах.