Надежда наш компас• 30 мая 2024

Вы бы простили, если бы ваш муж пошел на войну не уведомив вас ?

При том, что у вас семья дети.
Как бы отнеслись?
Если бы уже оповестил по факту нахождения в учебке и тп.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
І я :)
Я так розумію, вам стаття про Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України не подобається?
А право на пересування - подобається :)
Якою ви бачите кінцеву мету війни?

liss• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Мабуть, та, хто на ці обіцянки не повівся :)
Ну радуйтесь вы не такая , но тоните со всеми )))
маминаБубочка• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Капітани обрані більшістю.
Демократично.
Незважаючи на попередження тих, хто веслував в попередній серії.
с попередних серий как раз всё и началось)
скинуть бы тех попередних веслувальныкив за борт, так ничего из нынешнего происходящего и не было бы.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Капітани обрані більшістю.
Демократично.
Єрмака Тимофійовича ми не обирали, Олену Макрелівну теж.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Ви не пересмикуйте.
Нам міста витирає Росія. Це і є ворог. І цій країні байдуже, кого вона вбиває, будь-які українці добре.
Прямо і відверто кажу - захищатися треба всім. Для війни нікого мамка не народжувала. І ніхто туди не хотів. Ані наші, ані ваші.
А ви носитесь із тезою, що нам хочеться, щоб ваші загинули.
Це повна маячня.
Але відбиватися треба разом. Навіть якщо не хочеться.
Порівняйте чисельність населення та багато інших факторів. Проти Китаю теж рубалися б у піхотному строю?
маминаБубочка• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Вам особисто хтось кордони закрив?
Не закрив.
Те, що вам хочеться виїхати у повному сімейному складі - ну ой.
Мені теж багато чого хочеться.
женщины тоже могут идти воевать. такие как вы в окопах просто необходимы.
вас там уже заждались.
Кумедний ґудзик• 30 мая 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Нет вопросов, на которые стояло бы дать ответ.
Разве что : я не в Европе, а в Украине:
Ну значит это Вы думаете,что у Вас семья и дети с мужчиной, А он так зае...Ся от семьи. Что решил свалить и нашел отличный повод
Верочка 100%• 30 мая 2024
даже не знаю или такой прямо патриотизм или избегание семейных проблем...еще возможно он пошел т.к не может хорошо заработать на гражданке...смотря какой у него мотив-от этого бы исходило мое прощение
Prervana• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Гарна теза.
Як будете досягати цієї мети?
Мер, за якого я голосувала - воює, наприклад. А ваші обранці як почуваються?
Моего ваши выгнали еще в 2014м. С тех пор я не голосую, но мне всегда интересно смотреть как ваши лодкой рулят 😆

Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляliss
Есть законы , а не хочется. Все люди имеют права выезда . На защиту страны становится армия и прочие структуры дававшие присягу государству , а не сантехники Васи .
Я лично никогда не пойду защищать никого и другим советы не даю подобного плана .
Наших войовничих яструбів зовсім не турбує, що бойові генерали, Залужний та Шаптала на цій війні зовсім не потрібні, переможемо і без них. Полковник розвідки Арестович, який володіє телепатією та пірокінезом, теж не потрібен. Сотні тисяч ментів, інших силовиків та тилових військових взагалі не потрібні. Потрібно лише загнати в окоп вантажника Васю та сантехніку Колю. Очевидно, що саме це буде названо перемогою.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ длямаминаБубочка
вас там уже заждались.
А хто тоді зробить манікюр, пілінг та доварить борщ?
liss• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Согласна .
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
де тут привід для радощів ви знайшли?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Якою ви бачите кінцеву мету війни?
Я напишу, що НАТО в максимально можливих кордонах. Ви поставите іржущий смайлик і розкажете, як це нереально.
liss• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
де тут привід для радощів ви знайшли?
Долго плакать не умею .. а от полного происходящего треша .. только истерический смех .
liss• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
НАТО импотенты
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
А які варіанти?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ длямаминаБубочка
вас там уже заждались.
І вас теж тоді :)
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Яка несподіванка. Нові обличчя, як обіцяно.

Кукусики• 30 мая 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ми знаходимось тут.
Незалежно від того, хто що зробив і не зробив.
маминаБубочка• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
І вас теж тоді :)
таких как я туда не берут)))
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляPrervana
Если бы от выборов что-то зависело, то нам бы не позволили в них участвовать.

If voting made any difference they wouldn´t let us do it.

Цитату приписывают Марку Твену

На выборах 2014 года Чемпион вынес всех остальных с разгромным счетом, в первом же раунде (уникальный случай)

Через пять лет, с неизменно разгромным счетом, Молодой Чемпион вынес старого.
Никого не удивило, что Молодой Чемпион вообще ни разу не ’боксер’, он вообще по квиддичу выступал.
забиякина• 30 мая 2024
Ответ дляАнонім-ка
Живы папы?
Да
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Мені це не менш прикро.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Нас довгий час послідовно роззброювали, зробили ідеальним громовідведенням (запобіжником) для російської агресії. Напевно, це зробили для того, щоб потім нас самовіддано захищати.
забиякина• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Уж кем-кем, героем такого бы точно не считала, скорее полным дебилом. Не расписывайтесь за других, исходя из вашего окружения, вы выбирали подруг со схожими на ваши взгляды и способность к метаморфозам. У других людей и окружение и взгляды другие
Можно вопрос? Как бы вы отреагировали, если ваш сын таким же образом ушел на войну?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
НАТО импотенты
Але чогось у відкриту на цих імпотентів ніхто не стрибає. Чого б це.
liss• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Есть кому прыгать ?
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
А які варіанти?
Якнайшвидше підписати договір безпеки на умовах домінуючої сторони. Припинити бойові дії на території України, зберегти населення (найголовніше) та матеріальні цінності. Так, цим ми трохи засмутимо партнерів і вони перестануть давати нам гроші.
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Ем.
То нам НАТО обрало президента, який почав активно скорочувати витрати на оборонку?:)