Надежда наш компас• 30 мая 2024
Вы бы простили, если бы ваш муж пошел на войну не уведомив вас ?
При том, что у вас семья дети.
Как бы отнеслись?
Если бы уже оповестил по факту нахождения в учебке и тп.
Как бы отнеслись?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
Хочу чтоб
Все ее использовали))) хорошая ведь )))
І я :)
Я так розумію, вам стаття про Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України не подобається?
А право на пересування - подобається :)
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Найцікавіше, що капітани (навмисне пишу в множині), які нібито проморгали бурю, почуваються чудово. У них навіть свій вертоліт є, небо закрите лише для пересічних.
Капітани обрані більшістю.
Демократично.
Незважаючи на попередження тих, хто веслував в попередній серії.
Демократично.
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Абсолютно ні.
Але якщо наші 2+ років на фронті, то ваші не кращі.
Смерті бажаю тільки руснякам.
Ви хочете, щоб ваш чоловік повернувся з фронту живим і здоровим або щоб якомога більше інших, які не особливо люблять відкрите море, скажімо так, теж опинилися на фронті? Скажіть прямо, тут усі свої.
Я не в теме• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
С какого-такого перепуга я сижу за чужими спинами? Скорее наоборот, наражаю себе на небезпеку, из-за этой бессмысленной мясорубки и вероятности не проснуться утром.
Мне такая «защита» на фиг не нужна. Так что попуститесь тут со своими защитничками
А, так это наши виноваты, что не пускают это рашистское дерьмо дальше? Вы их ждали, а наши бессовестные ’защищают’.
Капец просто, форум снова превращается в сборище ватниц
Ответ дляКукусики
І я :)
А право на пересування - подобається :)
Так власть военным , закрыть всю страну без выездную ( не взирая на статус ) всех на фронт , списать ( не поднять ) комуналку .
И там отшив женский летней формы .. поспешите размер забронировать.
маминаБубочка• 30 мая 2024
Ответ дляКрим мій
Да, много в нашей стране таких «умных». Сейчас из зоны боевых действий женщины с детьми не могут жилье заграницей найти, ведь все занято «умными», которые перетащили своих мужиков, а эти павлины за пивком каждый вечер проводят.
вы чего-то путаете, в европе сидят большинство ’перепуганных’ с западной, которые просто исполнили свою заветную мечту и свалили в европу, такой шанс подвалил свалить на халяву и да ещё и на пособия. выпереть оттуда западенских ’беженок’ и сразу столько свободных мест появится...
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Ви не пересмикуйте.
Нам міста витирає Росія. Це і є ворог. І цій країні байдуже, кого вона вбиває, будь-які українці добре.
Прямо і відверто кажу - захищатися треба всім. Для війни нікого мамка не народжувала. І ніхто туди не хотів. Ані наші, ані ваші.
А ви носитесь із тезою, що нам хочеться, щоб ваші загинули.
Це повна маячня.
Але відбиватися треба разом. Навіть якщо не хочеться.
Це повна маячня.
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
та які погрози
ми в одному човні
поки одні вигрібають в бурю, інші розказують, що їм бризки в обличчя, що вони не народжені веслувати, і що взагалі нема чого оце витрачати сили.
Ну когось весло омине, а комусь всучать.
От і все
ми в одному човні
От і все
Да что вы выгребаете-то? В гроб только страну вгоняете
Это ж надо так повестись на все это…
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
Вам особисто хтось кордони закрив?
Не закрив.
Те, що вам хочеться виїхати у повному сімейному складі - ну ой.
Мені теж багато чого хочеться.
Не закрив.
Мені теж багато чого хочеться.
маминаБубочка• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
А, ну тоді поки живете в Україні, будете жити за українськими законами.
Те, що ви їх не знаєте від обов´язків не звільнює.
это не законы, а беззаконие и анархия.
Дикое поле.
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Закриваємо кордону першого ж дня, щоб не втекли з підводного човна. Даємо порцію заспокійливих ліків, під назвою ’Арестович’ (на даний момент, списаний з рахунків імпортний препарат, визнаний неефективним), розповідаємо про ’правило двох стін’, рекомендуємо вивчити напам´ять. У результаті вони навіть починають вірити, що ми їх захищаємо, а не прикриваємось ними. Таке населення – просто мрія будь-якого уряду, з ним можна робити все, що завгодно.
В зарубежных вузах будут лекции вести по нашему «эксперименту». Стенфордский отдыхает и нервно курит в сторонке
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляPrervana
Вначале гребут те, кто имеет безлимитный доступ к камбузу
Гарна теза.
Як будете досягати цієї мети?
Мер, за якого я голосувала - воює, наприклад. А ваші обранці як почуваються?
Як будете досягати цієї мети?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Это ж надо так повестись на все это…
От ще трюмних щурів ми не питали, як веслувати ))))
Ответ дляКукусики
Вам особисто хтось кордони закрив?
Не закрив.
Мені теж багато чого хочеться.
Не закрив.
Мені теж багато чого хочеться.
Есть законы , а не хочется. Все люди имеют права выезда . На защиту страны становится армия и прочие структуры дававшие присягу государству , а не сантехники Васи .
Я лично никогда не пойду защищать никого и другим советы не даю подобного плана .
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ длямаминаБубочка
это не законы, а беззаконие и анархия.
Дикое поле.
Кожен, хто пише про беззаконня має відповісти на питання - в яку гарфу я поставив галочку в бююлетенях. Якщо діюча влада і галочки співпадають - мовчки стиснути зуби і відповідати за цей треш.
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Про те, що ви не кращі за наші родини.
Призовуть вашого когось - піде воювати.
Про це.
Призовуть вашого когось - піде воювати.
Про це.
Не пойдет)
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляЯ не в теме
Нужно иметь ноль эмпатии и ноль эмоционального интелекта, чтобы такое СЕЙЧАС писать! Эти ’неумные’ защищают Вашу задницу, пока Вы эту чушь на форуме пишете
Я о своей заднице думаю сама, за меня думать, решать, спасать не надо. Ясно? Или еще повторить?
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
Ви хочете в мирний час годувати армію, яка за чисельністю достатня для стримання орди зі сходу?
Контрактна армія та оперативний резерв дають час на загальну мобілізацію.
Ответ дляКукусики
Вы итак их кормите : это и сбу и прокуратура и прочие удивитесь как их много )))
Остальные ничего никому не должны кроме их родителей ну и налогов которые едят выше перечисленные структуры.
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Не пойдет)
Значить, не піде.
То як ви так впевнені в цьому, чого так хвилюєтеся? У вас все добре, чоловік під боком, воювати не піде.
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляЯ не в теме
«Ваши» - пусть гребут сами.
Адекватное как население, так и правительство до такого побоища на своей территории не дошло. Страдать за компанию с кем-то не очень умным я не собираюсь
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
То наш президент нікому нічого не винен )
Всі ми - президенти?:)
Мальдивирую• 30 мая 2024
Ответ дляКукусики
Значить, не піде.
Я волнуюсь?))) Та я спокойна как удав
Волнуются те, кому ответы в этой теме поперек горла встали
Я изначально даже не отходила от предмета обсуждения
Панна Кота• 30 мая 2024
Ответ длямаминаБубочка
Прошмигнули у вікно можливостей :)
Кукусики• 30 мая 2024
Ответ дляliss
Нам ? А вы кто ?
Мабуть, та, хто на ці обіцянки не повівся :)