КучМала• 30 мая 2024

Як прийняти психічну хворобу ? І як взагалі з цим жити, коли розумієш , що

ти інша …
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Ну і що, що інша? В світі повно чудіків. І нерях, які не миються, хоча психічно здорові.
Це не привід озвучувати діагноз.
Мені психіатр порадила мовчати, навіть, якщо прямо питають. І це найкраща порада з усіх
Що з вами?
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Що з вами?
Цілий букет.
П´ять років важких препаратів, психотерапії і зараз готуюся, щоб мені зняли всі діагнози. Була овочем з інтелектом акваріумної рибки - чудесні ліки
Хоча все на місці, нічого не розсмокталося, але навчилася жити без ліків
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Цілий букет.
Як ви навчились бути без ліків ?
Распутница• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Я рідко буваю надворі, домовились поки так. Виходжу в домашньому костюмі і сиджу , поки так
Сегодня как погода, попробуйте вокруг двора , вокруг дома пройтись
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Мені соромно за свій вигляд
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Як ви навчились бути без ліків ?
По-перше, я бігла до психіатра по першому пчиху.
По-друге, психотерапія.
По-третє, сім´я мене уважно пасе, я відверто їм все розповідаю, жодної приватності чи секретів, і в разі найменшого погіршення вони мене відправляють до лікаря. Я знаю, що не можу адекватно оцінювати свій стан, тому вірю їм.
Ліки пила всі, не пропустила жодного разу. Потім сказала психіатру, що хочу жити без ліків і ми командно пару років вчили мене, як жити з ОКР, біполяркою і психозом з галюцинаціями.
Тримаю морду кірпічом, радію життю і вже рік без ліків (інколи при потребі приймаю дещо під контролем психіатра)
Люди не вичислять, що ви божевільні, якщо ви їм про це не скажете. Я випадково познайомилася з двома дуже титулованими психіатрами в Британії і вони не вичислили, що я ’пацієнт’
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Мені соромно за свій вигляд
Оце зайве, відкиньте будь-який сором.
Ставтеся до себе, як до любої дитини.
Сором зайвий і непотрібний
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
По-друге, психотерапія.
А як ви взагалі почуваєтесь ? Сон? Слабкість є?
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Зі сном проблеми - психіатр сказав, що безсоння - це ключ від дверей, за якими божевілля і що я ніколи не зможу назавжди закрити ці двері. В моєму випадку важливо спати більше чотирьох годин на добу. Постійно рахую-контролюю, в разі чого маю купу рецептурних ліків, підбираю в залежності від потреби, щоб розірвати зачароване коло. Але за сезон ліки доводиться пити раз або два. Ліки можуть викликати залежність, тому вживати їх треба відповідально.
Щодо слабкості, то я, звісно, легше за здорових втомлююсь, потребую більше часу для відпочинку. Але моя сім´я ставиться до мене, як до примхливої орхідеї, дуже бережуть, якщо бачать, для прикладу, що якась людина мене втомлює - усувають її і т.д.
Бувають вдалі і невдалі дні - як в усіх людей. Але - здоровий глузд, чорний гумор і скептицизм дуже допомагають. Я не робот, не супергерой, я звичайна жива людина і цілком можу собі дозволити, як видраяти хату зубною щіткою, так і пролежати день в ліжку
З ліками все було трохи складніше, але я не шкодую, що чемно приймала їх п´ять років - зараз я щасливіша, ніж будь-коли в моєму житті
Распутница• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Мені соромно за свій вигляд
Например?
Распутница• 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
По-друге, психотерапія.
Потому что, во-первых об этом нельзя говорить врачу, не во время прийома ставить диагнозы, им за это не платят, а ещё люди умеют притворяться, вы ж знаете как надо вести, как ведут и реагируют здоровые люди,
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Например?
Я йду в домашньому одязі. Волосся не завжди в порядку
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Вам з ліками було гірше? Були побічки?
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Вам з ліками було гірше? Були побічки?
Не те, що гірше, просто це була не я, не могла відчувати емоції, мала чудовий сон-апетит (ото тато тішився, що дитина їсть, а чоловік, що дружина спить).
Не могла запам´ятовувати, не поводила себе так, як раніше. Акваріумна рибка, але в мутній воді. Важко було користуватися інтелектом. Плюс перші півтора роки я постійно провалювалася в психози з конями і цирками, бо не вдавалося підібрати препарати і їхнє дозування. Мій психіатр прихильниця моно-терапії і мінімальних доз, мені знадобилися три різні класи препаратів (це в хороші часи) і середньо терапевтичні або високі дози. Зате вкінці моя доза нейролептику була мікроскопічна, ніхто не вірив, що вона мене тримає і що немає толерантності за роки прийому.
Побічок було чимало, але я до них була готова. Найбільше психіатра стривожив пролактин, радила лягти в стаціонар, щоб підібрати інший нейролептик, бо вдруг мені потрібна овуляція, я засміялась, то сказала спитати чоловіка, який відповів, що нізащо не погодиться на госпіталізацію заради того, щоб у мене була овуляція.
Ще я впіймала двічі синдром відміни. Оце було сильно. Але другий раз я вже не лякалась, бо впізнала, що це за звіздець зі мною коїться. Але мене ніхто не попередив, що це настільки страшно і я була неготова, це щось на зразок того, як прочитати і пережити пологи
Зараз я рік без ліків і я повернулася до себе 25-річної(мені під сраку років),тіло в мене краще, ніж будь-коли в житті, набрала м´язову масу, вивчила іноземну, переїхала в іншу країну, де планую попрощатися із наглядом тутешньої психіатрії влітку. Звісно з правом при погіршенні лягти в стаціонар без зайвої мороки
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Мене теж лякає, що я це не я 😭
Майструю крила• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Мене теж лякає, що я це не я 😭
Ви нікуди не ділися, ви є. Поставте собі за мету жити повноцінним життям.
Пийте ліки і паралельно - на психотерапію.
Я зараз під час маній генерую ідеї, які ретельно записую і падаю на дно, коли приходить мій час. Лежу, не гризу себе, повторюю, що це тимчасово. З ОКР - суцільна користь, я ним насолоджуюсь - привчила себе виділяти час на драяння і впадаю в шал. Звичайно, люди помічають, що в мене вдома підозріло чисто, жартую, що це діагноз
Распутница• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Это не повод не выходить на улицу
Язикувата Хвеська• 30 мая 2024
Это очень психотравмирующе... Жаль у нас нет реабилитации в стране по-нормальному. Люди так мучаются
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Это не повод не выходить на улицу
Я була годину …
автор КучМала • 30 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
Ви просто приклад для наслідування. Я на жаль, не така
Распутница• 30 мая 2024
Ответ дляКучМала
Я була годину …
Супер, как погода? У нас гроза собиралась,
Надеюсь что вы уже спите
автор КучМала • 31 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Надеюсь что вы уже спите
На жаль, ні. Зі сном проблеми. Погода гарна була
Распутница• 31 мая 2024
Ответ дляМайструю крила
По-друге, психотерапія.
А как режим дня, ночью спите?
Распутница• 31 мая 2024
Ответ дляКучМала
Автор как дела? Как настроение? Готовы пообщаться
автор КучМала • 31 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Так. Настрою немає стабільно. Виходила надвір на півгодини, їсти приготувала
автор КучМала • 31 мая 2024
Ответ дляРаспутница
А как режим дня, ночью спите?
Тепер чекаю ночі з острахом… для сну приписали кветіапін в дозуванні 25 мг , але не дуже допомагає. Сплю декілька годин і прокидаюсь о 6-ій
Майструю крила• 16 июня 2024
Ответ дляРаспутница
А как режим дня, ночью спите?
Мені важливо поспати чотири години впродовж доби, не важливо, коли. Якщо сплю менше - п´ю ліки
Мейбелин• 03 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
А в якій ви країні? Як вивчили мову?
Білка в колесі• 05 июля 2024
Дівчата, хто має ’психічні проблеми’ не вважаю вас хворими, ви ’бачите’ те, чого не бачать інші звичайні люди. Але оскільки ви не розумієте, що з вами відбувається, вам здається, що ви психічно хворі.

Почитайте про сутностей. Оскільки ви знаходитесь на низьких вібраціях, то бачите ’низькі’ світи, а також вами керує низьковібраційна сутність. Це коли алкоголік не в адекваті, повністю підпорядкований демону, так і не ви... Звичайно просто сеанс екзорцизму не допоможе, треба мінятись самому, міняти своє звичне мислення, мислити не так, як раніше, лише тоді можна пройти сеанс екзогіпнозу, щоб прибрати сутність, яка керує вами. Точніше можна це робити одночасно.

Якщо підняти вібрації - все це зникне і буде нормальне життя. Це не швидко, але можливо.

Хоча ви мене не послухаєте, а точніше те, що всередині вас.

Але бажаю вам удачі🙏🏼 треба лише захотіти і копати, копати, копати... Хто шукає, той завжди знайде.

З любов´ю❤️
Там все розмивчато• 27 июля 2024
Ответ дляКучМала
Біполярний розлад
Он у большого процента людей. У меня тоже. Тяжело окружающим. Но жить можно.